SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

białko ostrovia WPC 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 416 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2743
ostrovia WPC 80 co o tym białku sądzicie? jak to dawkować? nie będę miał kiły na twarzy po tym? z góry dzieki za odp.....daje sogi....

..........Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..........

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
Bolo ostrzezenie

jeszcze jeden refresh a ban poleci

zlitowałem sie tylko dlatego bo widze zes nowy

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47039
skorzystaj z wyszukiwarki bylo o tym pelno
nie bedziesz miec zadnej kily
dobre i tanie(jedno z najwazniejszych kryterii dla niektorych)
oplaca sie

)

PSYCHO

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47039
zapomnialem o dawkowaniu
masz diete???
dawkowanie zalezy od brakow bialka w diecie
ja go uzywam na noc z oliwa zoliwek

PSYCHO

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
białko o smaku naturalnym
jak Ci nie przeszkadza smak to pij
jakie dawki?
ustal je pod kątem diety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 416 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2743
mam diete :) dzieki i sog :)

..........Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..........

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1029
Nie ma kily nie boj nic... Dobre rozwiazanie dla ludzi z ograniczonym funduszem. No i calkiem niezle!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 416 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2743
a najlepiej na noc brac? czy rano? czy w środku dnia?

Zmieniony przez - cwks_legia w dniu 2006-02-01 00:17:02

..........Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..........

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
najważniejsze pory to rano, przed snem i okolice okołotreningowe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 416 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2743
no ale ja zamierzam tak brac okolo 40 g przed snem.......co wy na to?

..........Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..........

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
jasne, że możesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15456
Ostrowia very good,

- smak
+ cena/jakość

zjadeł już kilkanascie kilo tego prochu ale nie powiem ci jak sie ma do innych białek bo tylko to jem cały czas
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

yamseen =] co mysliscie

Następny temat

pomoc z kreatyna 1000

electro
Polecane artykuły