...
Specjalista
Szacuny
52
Napisanych postów
8416
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
79983
Bolo ostrzezenie
jeszcze jeden refresh a ban poleci
zlitowałem sie tylko dlatego bo widze zes nowy
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
140
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
47039
skorzystaj z wyszukiwarki bylo o tym pelno
nie bedziesz miec zadnej kily
dobre i tanie(jedno z najwazniejszych kryterii dla niektorych)
oplaca sie
)
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
16119
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
160511
białko o smaku naturalnym
jak Ci nie przeszkadza smak to pij
jakie dawki?
ustal je pod kątem diety
...
Początkujący
Szacuny
8
Napisanych postów
416
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2743
mam diete :) dzieki i sog :)
..........Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..........
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
70
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1029
Nie ma kily nie boj nic... Dobre rozwiazanie dla ludzi z ograniczonym funduszem. No i calkiem niezle!
...
Początkujący
Szacuny
8
Napisanych postów
416
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2743
a najlepiej na noc brac? czy rano? czy w środku dnia?
Zmieniony przez - cwks_legia w dniu 2006-02-01 00:17:02
..........Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..........
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
16119
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
160511
najważniejsze pory to rano, przed snem i okolice okołotreningowe
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
1863
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
15456
Ostrowia very good,
- smak
+ cena/jakość
zjadeł już kilkanascie kilo tego prochu ale nie powiem ci jak sie ma do innych białek bo tylko to jem cały czas