Jak z ciepłą wodą rozrobisz i lekko zamieszasz zamiast rzucania szejkerem po po całej kuchni to i rozrobi się ładnie, i piana będzie minimalna.
Poza tym nie wiem co za panienki z niektórych, że nie mogą wypić bezsmakowej ostrowii. Mi wchodzi jak masło
Poza tym nie wiem co za panienki z niektórych, że nie mogą wypić bezsmakowej ostrowii. Mi wchodzi jak masło

pozdr,
kamel
--