Szacuny
7
Napisanych postów
1271
Wiek
36 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
13387
mysle ze po pierwsze wzystko z dobra technika jest bezpieczne, ale dostosowane do cwiczacego pod wzgledem wieku i starzu moje zdanie trening domatora i ogolnorozwojowka, jakis kk lub basen, kosz i za rok dwa silownia .tyle powodzenia temat z mojej strony zamkniety
Szacuny
12
Napisanych postów
1077
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
27873
Wyczytałem tu gdzieś na forum że do kolejnych mikrocykli można dokładać więcej ciężaru(ok. 2kg) niż zmiezyliśmy na maksie w związku z wzrostem siły.To prawda ?
Szacuny
7
Napisanych postów
1271
Wiek
36 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
13387
ja bym pozostal przy stanndardzie, jak cos to zwiekszalbym ilosc seriie zeby zachowac taka sama objetosc treningow, choc i tym mozna latwo sie przetrenowac. Na twoim miejscu zostalbym przy podstawowej wersji
Szacuny
12
Napisanych postów
1077
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
27873
Czy jest sens ćwiczyć na drążku jeśli nie zachowamy kolejności.Chodzi mi o to że nie mam drążka na siłce tylko w domu i robiłbym ćwiczenia na drążku i na brzuch po ćwiczeniach na siłce.
Btw. Moge dodać 1s podciągania sztangi wzdłuż tłowia do barków?
Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-02-01 22:50:53