SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Hst do poprawy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13387
wiesz na prostownikii to "dzien dobry" masz w atlasie, ale na serio daj sobie jeszcze z rok czasu bez silownii

doradca w AD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
No nie wiem czy bardziej już kręgosłup obciąża dzien dobry czy mc...A co myslisz o tych przysiadach??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13387
mysle ze po pierwsze wzystko z dobra technika jest bezpieczne, ale dostosowane do cwiczacego pod wzgledem wieku i starzu moje zdanie trening domatora i ogolnorozwojowka, jakis kk lub basen, kosz i za rok dwa silownia .tyle powodzenia temat z mojej strony zamkniety

doradca w AD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
a)Klata
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 2s
b)Nogi
Przysiady ze sztangą na barkach 2s
Wspięcia na palce w staniu 1s
c)Plecy
Podciąganie na drążku szerokim uchwytem (nachwyt) 1s
Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie) 2s
d)Barki
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 2s
e)Triceps
Wyciskanie "francuskie" sztangi w leżeniu 1s
f)Biceps
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 1s
g)Brzuch
Skłony w leżeniu płasko 2s

Oto finalna rozpiska.Dzięki za rady trzy kawki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
Wyczytałem tu gdzieś na forum że do kolejnych mikrocykli można dokładać więcej ciężaru(ok. 2kg) niż zmiezyliśmy na maksie w związku z wzrostem siły.To prawda ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13387
ja bym pozostal przy stanndardzie, jak cos to zwiekszalbym ilosc seriie zeby zachowac taka sama objetosc treningow, choc i tym mozna latwo sie przetrenowac. Na twoim miejscu zostalbym przy podstawowej wersji

doradca w AD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14914
wiesz na prostownikii to "dzien dobry" masz w atlasie, ale na serio daj sobie jeszcze z rok czasu bez silownii

IMO kontuzjogenne ćwiczenie. Prosotwnik bedzie pracował odpowiednio przy przysiadach, jeśli będą glębokie.

Podciąganie szerokim nachwytem proponuje zamienić na wąski podchwyt.

Nie nie dodajesz do maxów.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
Czemu wąski podchwyt ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13387
HST = masa = cwiczenia zlozone angazujace jak najwiecej miesni = podchwyt

taki zgrubsze schemat tego o co chodzi

doradca w AD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
Czy jest sens ćwiczyć na drążku jeśli nie zachowamy kolejności.Chodzi mi o to że nie mam drążka na siłce tylko w domu i robiłbym ćwiczenia na drążku i na brzuch po ćwiczeniach na siłce.

Btw. Moge dodać 1s podciągania sztangi wzdłuż tłowia do barków?

Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-02-01 22:50:53
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytania odnoscie HST

Następny temat

HST+CREATINE+HMB???

electro
Polecane artykuły