SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

rozpiska na siłe pomóżcie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1290
ostatnie 3 miesiace cwiczyłem pon KLATA KAPRURY wt wolne, Sroda plecy biceps , czw wolne , piatek barki nogi jak by ktoś mugł wrzucić jakaś dobra rozpiske na siłe posiadam ławke skośna , skos glowa w dół płaska wyciag , hantle , gryf prosty ,drązek . moje wymiary to biceps 38 , klatka 106 z góry dzieki :)zalezy mi na jakiejs dobrej rozpisce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7458
a gdzie triceps?
Rozpiska na sile:
Pon
Klata+brip
sroda
plecy+bic
piatek
bary+nogi

jest to dobra rozpiska i na mase i na sile. a po za tym podaj wiek, na co zwracasz szczegolna uwage, staz

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22233
kauczukeve na oko 80% osob na sfd moglby by ci zorbic dobra rozpiske na sile i bylbym szczesliwy gdybys po CZYTANIU artykulow na sfd powiekszyl to grono

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1290
a zapomniałem o trocepsie troceps w piatek miałem , staz to oklolo 2 lata z duzymi przerwami mam 18 lat , czy tam i czytam ale nic iemoge znaleść
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1290
nicche masy juz łapać bo mam jej duzo chce sama siłe robć kupiłem sobie własnie kreatyne mega caps 300kaps, HMB 45 tabl , i dextrojuice
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ulozenie mi planu

Następny temat

trening-proszę o pomoc!

electro
Polecane artykuły