Szacuny
4
Napisanych postów
382
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
4288
mam takie pytanie troszku głupie ale mysle ze sie dowiem co jest nie tak a mianowice jak chce zobaczyc kogos profil to wyskakuje mi te okno miejscowosc l.oddanych głosów itp ale nie ma tego profil klubowy zeby zobaczyc jakiegos uzytkownika wyniki silowe itp co jest ?
Pozdro
...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...