Moja dziewczyna zaczęła ćwiczyć "6 Weidera" i w związku z tym ma pytanie: czy podczas miesiączki można normalnie ćwiczyć? Jak wiadomo, cała skuteczność ćwiczenia "6 Weidera" polega między innymi na tym, żeby ćwiczyć co dziennie przez ok. 6 tygodni i w tym można robić co najwyżej jeden dzień przerwy w tygoniu. Trening z dnia na dzień robi się coraz cięższy (przybywa ilość serii i powtórzeń)i sens w tym żeby rygorystycznie trzymać się ćwiczeń każdego dnia. W związku z tym, czy podczas miesiączki można ćwiczyć? Bardzo mi zależy na kompetentnej odpowiedzi.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jeśli będzie się źle czuła, jeśli jej miesiączka jest bolesna i wyczerpująca to niech nie robi, nic na siłe, a 6W to nie jakiś cudowny trening nie popadajmy w paranoje, jak sobie odpuści parę dni to nic złego się nie stanie
1
Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś
...
Jezus Maria
6 Weidera jest dla zawodowców, cholernie trudną ją zrobić i po za tym są mniej męczące sposoby pozbywania się tłuszczu z brzucha, uwierzcie mi
.
6 Weidera jest dla zawodowców, cholernie trudną ją zrobić i po za tym są mniej męczące sposoby pozbywania się tłuszczu z brzucha, uwierzcie mi
....
samą 6 weidera tłuszczu nie spalisz
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
