Witam, mam kreatynę w kapsułkach, ile będzie ona mogła stać po otwarciu? Z przeszukanych artykułów dowiedziałem się że zwykłą w suchych warunkach jakieś 3-4 miechy, a jak to jest z kapsami ???
I'm the GOD 
Ilość wyświetleń tematu: 2740
I'm the GOD 
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Willhelm

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś
I'm the GOD 
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
https://www.facebook.com/FilmyKtoreZmieniajaZycie/photos/a.1433936366899118.1073741828.1433433930282695/1434660943493327/?type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=845830128789824&set=a.163427777030066.27088.100000885337703&type=1&theater
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły