No tak, tylko ze te cwiczenia sa raczej dla fitnesek, ale moze ktos z nich skorzysta.
Na posladki, tak jak wczesniej wspomnialem:
- uginanie nog lezac na brzuchu na maszynie na dwuglowe,
- 'martwy' na prostych nogach.
Mariux
Na posladki, tak jak wczesniej wspomnialem:
- uginanie nog lezac na brzuchu na maszynie na dwuglowe,
- 'martwy' na prostych nogach.
Mariux
Mariux