SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SWOLE V.3 ... ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
Bul, a ma być jakiś nowy Swole?? wiadomo coś już o nim??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 420
Nie odpowiedzialeś na moje pytanie! Który pkt regulaminu naruszyłem. Dlaczego nie przytaczasz innych moich pozytywnych opinii na temat innych firm odżywkowych. Podchodzisz do pewnych spraw emocjonalnie, a to Cię dyskryminuje jako moda. Brak ci obiektywizmu. Na tym forum jest wiele pozytywnych opinii na temat produktów syntrax i to z prawdziwym "cukrem" - mogę również je przytoczyć.
Czyżbyś nie znalazł takiego pkt w regulaminie gdzie nagiołem prawo?
A może jesteś ambicjonalnie urażony za zwrócenie Ci przezemnie uwagi kiedy wykasowałeś mój post?
Niestety nie masz mnie za co zbanować!!!!!!

nie rozmiar świadczy o sile.

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Pkt. 7
Zamieszczania reklam (nazw) konkurencyjnych serwisów, jak również serwisów komercyjnych, sklepów i firm, które nie mają opłaconej reklamy w postaci banera na Sportowym Forum Dyskusyjnym. Niedopuszczalne jest umieszczanie wypowiedzi bez żadnej wartości merytorycznej - zawierających wyłącznie reklamę.Podawanie adresów internetowych (www / e-mail), cenników, informacji o promocjach lub telefonów możliwe jest jedynie w wykupionym dziale komercyjnym.


Jakby chcial to bedzie mial za co i tlumaczyc Ci sie wcale nei musi
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
dokladnie ,wiec pwostrzymaj konie ,a pozatym wprowadzasz w blad beta-3 jak efka super sprawa octopamina jak efi ulala cos nowego
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
luzik 70 nie drocz sie z moderatorami i nie pal franka, widac to na 1 rzut oka, zwykli userzy nnie dostrzegaja tego, ale nie zapominaj ze na forum jest jeszcze kilka osob, ktore poswiecaja swoj czas od wielu lat i nie takich jak Ty przerabiali, wiec przyjmij z pokora ostrzezenie i nie rznij glupa, bo mozna to w inny sposob Ci udowodnic (zainteresowani wiedza - sprawa "biosepeca")

Pozdrawiam

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 12622
83.11.42.61 - acso61.neoplus.adsl.tpnet.pl

luzik_70
SYNTRAX


no tak głupi bul nie zauwazył
ze luzik to syntrax

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Luzik to mnie rozwala!!!!!!!!

Powiem krótko: REWELACJA
Matrix przebija wszystkie białka na naszym rynku. Do tej pory piłem Optimum, z całym szacunkiem do tej firmy, ale już zmieniam producenta na syntrax.


dziwie sie ze tez zalapales sie na promocje i ze pocztą to szlo do ciebie
cytat-

"Szybko doszło. Jeszcze szybciej dostałem paczkę ze sklepu nutrition-shop.pl to ich firmowy sklepik. Dzięki panowie z prezent do zakupów."
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
niechcialem tego robic dla dobra Waszej firmy (dalem ostrzezenie), ale Ronin wszystko wyjasnil szybciutko

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 670
Widze że mój temat wywołał wojne :) ... ale dobrze bo w końcu tu nikt nie chce słuchać reklam tylko rzetelne opinie na temat danego produktu :)... może ktoś jeszcze (kto używał tego produktu) się wypowie :)
Pozdro :)

"nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni"

...
Napisał(a)
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 12622
taką grę w otwarte karty lubie, bul kiedy nas bedzie stać na górna półke ,
zaraz ci ovopola zrobie z cukrem pudrem.

członek.mafia.hardcor.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy cykl

Następny temat

xpand + cp malutki problem

electro
Polecane artykuły