"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"
...
Bul, a ma być jakiś nowy Swole?? wiadomo coś już o nim??
...
Nie odpowiedzialeś na moje pytanie! Który pkt regulaminu naruszyłem. Dlaczego nie przytaczasz innych moich pozytywnych opinii na temat innych firm odżywkowych. Podchodzisz do pewnych spraw emocjonalnie, a to Cię dyskryminuje jako moda. Brak ci obiektywizmu. Na tym forum jest wiele pozytywnych opinii na temat produktów syntrax i to z prawdziwym "cukrem" - mogę również je przytoczyć.
Czyżbyś nie znalazł takiego pkt w regulaminie gdzie nagiołem prawo?
A może jesteś ambicjonalnie urażony za zwrócenie Ci przezemnie uwagi kiedy wykasowałeś mój post?
Niestety nie masz mnie za co zbanować!!!!!!
Czyżbyś nie znalazł takiego pkt w regulaminie gdzie nagiołem prawo?
A może jesteś ambicjonalnie urażony za zwrócenie Ci przezemnie uwagi kiedy wykasowałeś mój post?
Niestety nie masz mnie za co zbanować!!!!!!
nie rozmiar świadczy o sile.
...
Pkt. 7
Zamieszczania reklam (nazw) konkurencyjnych serwisów, jak również serwisów komercyjnych, sklepów i firm, które nie mają opłaconej reklamy w postaci banera na Sportowym Forum Dyskusyjnym. Niedopuszczalne jest umieszczanie wypowiedzi bez żadnej wartości merytorycznej - zawierających wyłącznie reklamę.Podawanie adresów internetowych (www / e-mail), cenników, informacji o promocjach lub telefonów możliwe jest jedynie w wykupionym dziale komercyjnym.
Jakby chcial to bedzie mial za co i tlumaczyc Ci sie wcale nei musi
Zamieszczania reklam (nazw) konkurencyjnych serwisów, jak również serwisów komercyjnych, sklepów i firm, które nie mają opłaconej reklamy w postaci banera na Sportowym Forum Dyskusyjnym. Niedopuszczalne jest umieszczanie wypowiedzi bez żadnej wartości merytorycznej - zawierających wyłącznie reklamę.Podawanie adresów internetowych (www / e-mail), cenników, informacji o promocjach lub telefonów możliwe jest jedynie w wykupionym dziale komercyjnym.
Jakby chcial to bedzie mial za co i tlumaczyc Ci sie wcale nei musi
...
dokladnie ,wiec pwostrzymaj konie ,a pozatym wprowadzasz w blad beta-3 jak efka
super sprawa octopamina jak efi ulala cos nowego 
super sprawa octopamina jak efi ulala cos nowego 
Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
...
luzik 70 nie drocz sie z moderatorami i nie pal franka, widac to na 1 rzut oka, zwykli userzy nnie dostrzegaja tego, ale nie zapominaj ze na forum jest jeszcze kilka osob, ktore poswiecaja swoj czas od wielu lat i nie takich jak Ty przerabiali, wiec przyjmij z pokora ostrzezenie i nie rznij glupa, bo mozna to w inny sposob Ci udowodnic (zainteresowani wiedza - sprawa "biosepeca")
Pozdrawiam
Pozdrawiam
>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki
...
83.11.42.61 - acso61.neoplus.adsl.tpnet.pl
luzik_70
SYNTRAX
no tak głupi bul nie zauwazył
ze luzik to syntrax
luzik_70
SYNTRAX
no tak głupi bul nie zauwazył
ze luzik to syntrax
członek.mafia.hardcor.pl
...
Luzik to mnie rozwala!!!!!!!!
Powiem krótko: REWELACJA
Matrix przebija wszystkie białka na naszym rynku. Do tej pory piłem Optimum, z całym szacunkiem do tej firmy, ale już zmieniam producenta na syntrax.
dziwie sie ze tez zalapales sie na promocje i ze pocztą to szlo do ciebie
cytat-
"Szybko doszło. Jeszcze szybciej dostałem paczkę ze sklepu nutrition-shop.pl to ich firmowy sklepik. Dzięki panowie z prezent do zakupów."
Powiem krótko: REWELACJA
Matrix przebija wszystkie białka na naszym rynku. Do tej pory piłem Optimum, z całym szacunkiem do tej firmy, ale już zmieniam producenta na syntrax.
dziwie sie ze tez zalapales sie na promocje i ze pocztą to szlo do ciebie
cytat-
"Szybko doszło. Jeszcze szybciej dostałem paczkę ze sklepu nutrition-shop.pl to ich firmowy sklepik. Dzięki panowie z prezent do zakupów."
...
niechcialem tego robic dla dobra Waszej firmy (dalem ostrzezenie), ale Ronin wszystko wyjasnil szybciutko 

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki
...
Widze że mój temat wywołał wojne :) ... ale dobrze bo w końcu tu nikt nie chce słuchać reklam tylko rzetelne opinie na temat danego produktu :)... może ktoś jeszcze (kto używał tego produktu) się wypowie :)
Pozdro :)
Pozdro :)
"nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!