SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czym się różni Creatine od kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11
prosze was poniweasz każdą odżywke macie w jednym palcu a ja jestem ciemny taka prawda serdecznie dziekuje pozdrawiam

KAMIL

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
jw, najczesciej mono ma tendencje do zmieniania sie w nieaktywna kreatynine

Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2005-11-29 17:09:17

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38927
A czym sie rózni club od klub?

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44776
Fajno tu dzisiaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4466
hehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
niczym, nazwa anglojezyczna

Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2005-11-29 14:19:42

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
a moze chodzi o kreatynine? czy jakos tak- poprawcie ta co niby nie obciaza nerek albo kolega nie chodzi na lekcje angielskiego

misiek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
nie no trzeba Kamilowi pomoc! to sa te same nazwy tylko ze jedna jest w j polskim a druga w angielskim ile Ty masz lat?

misiek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
to to samo
nazwa polsko i anglojęzyczna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
"a moze chodzi o kreatynine? czy jakos tak- poprawcie ta co niby nie obciaza nerek"- a wiesz skad sie bierze kreatynina i co to w ogole jest ?!

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11
dzięki za pomoc .
moje drugie pytanie odnosi się do keratyny w opcji szukaj znalazłem wiele ciekawych wypowiedzi czy keratyna z firmy vitalmax jest ok czy może raczej odradzacie.
Co to jest Carbo w necie wyczytałem,że dobre do brania z keratyną
możecie coś więcej powiedzieć na to

KAMIL

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym spalic mase

Następny temat

Co będzie lepsze do 1 cyklu

electro
Polecane artykuły