SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ZDJĘCIA DO OCENY

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9710
konkretnie... WYPEŁNIJ PROFIL!

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984
bardzo ładnie ... i dorzucam tez swoja prośbe o wypełnienie profilu ...

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 782 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5351
prawie tak jak ja...........................za 5 lat
sog

fotki z 31 maja 2006 http://www.sfd.pl/temat204659/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5131
Spoko !

Iceman

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6994 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30419
no fajno fajno

Być może dla Świata jesteś TYLKO człowiekiem...

ale dla Niektórych jesteś całym Światem....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 54 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16682
masz SOGa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 650
bardzo fanie.... sog

Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
No jest bardzo dobrze tylko na pierwszym jakos dziwnie brzych wyglada tak jakby byl wypchniety jakos dzienie moze tylko tak wyszlo naz djeciu lap SGa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4680
no jak dla mnie to lux...pełen podziw, biorąc pod uwage ze bez dopalaczy :) pozdro :D



też bym, tak chciał

...pomocy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
no nareszcie jakis konkret . juz mialem dosc tych 2 miesiecznych pakerow

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie mojego Qmpla

Następny temat

Moja amatorska siłownia :)

electro
Polecane artykuły