Witam !!!
Zaczelem brac kreatyne vitalmaxa 300g i wlasnie dzisiaj zaczelem juz 4 tydzien brania kreatyna jest w proszku i biore rano i popoludniu po 5 gr. MAm pytanie czy moge zaczac od jutra brac kreatyne 2 razy po 10gr to bedzie taki tydzien nasycenia rano 10gr i po treningu 10gr ?? Prosze o odpowiedzi !
Zaczelem brac kreatyne vitalmaxa 300g i wlasnie dzisiaj zaczelem juz 4 tydzien brania kreatyna jest w proszku i biore rano i popoludniu po 5 gr. MAm pytanie czy moge zaczac od jutra brac kreatyne 2 razy po 10gr to bedzie taki tydzien nasycenia rano 10gr i po treningu 10gr ?? Prosze o odpowiedzi !
>>>....::: Odj**ałes sie jak przyczepa na dożynki :::....<<<
Krzysztof Piekarz