I na siłownie też niechodze(brak funduszy) tylko w domu ćwicze:< pompki, brzuszki, przysiady(bez obciążenia) niech ktos napisze ile powtorzen robic np jak robie w pompki to tylko 20 robic w jednej serii czy moge 100 w serii robic? czy nie spale mięśni wtedy?i czy jak robie np 100 pompek w serii i 16 serii to ile razy w tygodniu czy tylko np raz na 2 tygodnie takie ćwiczenia?I czy w moim przypadku musze sie stosowac do posiłków treningowych i potreningowych???Jak coś sobie przypomne jeszcze, jak bede cos chcial to juz w tym poście będe pisał bo tu już wszystko jest OK
A owoców tez niewliczać?
A owoców tez niewliczać?
Krzysztof Piekarz