SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nitrobolon + glutamina i co jeszcze...?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7521
Witam
Ćwicze w sumie razem to juz z pol roku ale z przerwami ale ostatnio wzialem sie za trening i kupilem po paru tygodniach cwiczenia Nitro-bolon i Glucetyl Bx'a, i biore to juz od tygodnia.
Z dieta staram dopiero powoli zaczynac jak narazie zwiekszylem ilosc posilkow ale nie wszystkie sa takie jeszcze jakie powinny byc na dobrej diecie.
Mam wzrostu 177cm i wagi 71 kg
A pytanie moje jest odnosnie do tego co powinienem jeszcze dorzucic z suplementow zeby efekty byly jak najlepsze??

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
powinienes dorzucic jeszcze wiecej nitrobolonu i dodac cos jako podstawe (cp, ko, xp, gb, mono, cokolwiek), inne dodatki to juz kwestia twoich funduszy.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7521
Mam zamiar jak mi sie skonczy nitro dokupic odrazu drugie biore 12 kapsow w dni trenigowe i 8 w dni nie trenigowe i chodzi mi wlasnie o suple uzupelniajace diete bardziej?Uwazasz ze samo nitro w takich dawkach to zamalo??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Samo nitro moim zdaniem nie nadaje się na cykl. To praktycznie tylko NO booster ze śladowymi ilociami kreatyny. Ja bym dokupił Cell Pump, a przede wszystkim ułożył diete, bo bez niej nawet z największym arsenałem najlepszych supli nie urośniesz,cudów nie ma chłopaku.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
o tak, jako dodatek super, ale zdecydowanie za malo substancji na baze cyklu wiec trzeba cos dokupic (jakies kre w innej formie)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7521
W sumie to diete powoli sobie jakas tam ukladam i powoli wprowadzam w jadlospis, niewiem jeszcze dokladnie jak to wszystko przeliczac i tak dalej ale mam nadzieje ze juz niedlugo to ogarne, co do tego nitro to myslalem ze nie bede mosial dokladac zadnej krety dodatkowo, ale moze nad czyms pomysle np, Cellpumpa, z tego co mowicie to chyba dobre polaczenie..
Chce jeszcze dozucic masss xxl i carbo bx'a, to chyba tez bedzie dobra opcja...Pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7521
Posiadam:
Nitrobolon 250kapsli
Glucetyl 250kapsli
Cp 450gr
Mass XXL 3kg
Carbo Bx'a 2,3kg
Jak najlepiej rozplanowac 5-6 tygodniowy cykl??
Pozdrawiam i Dzieki za ewentualna pomoc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7521
A wlasnie nitro + glucetyl zaczolem brac 6 dni temu...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
ohohohoho, 50 dni = 2puchy cp, 2 duze puchy nitro.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7521
Nikt nie odpisuje wiec sam sobie to rozplanuje a jezeli bedzie cos nie tak to krzyczcie.
Dni trenigowe: rano na czczo Cp5g + Glu4kap. + Carbo20-30g, przed treningiem Nitro5kap. po trenigu Cp5g + Nitro3kap. + Glu4kap. + Carbo40-50g, pozniej w ciagu dnia 1 lub 2 porcje Xxl'a, przed snem Glu4kap.
Nie treningowe: rano na czczo Cp5g + Glu4kap, pozniej w ciagu dnia 1 lub 2 porcje Xxl'a jako uzupelnienie diety, przed snem Nitro5kap. + Glu4kap.

Pozdrawiam
jaka ocena?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
jakbys wazyl 40kg to byloby ok, dawki 2x takie ...

-World belongs to strong and brutal-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer

Następny temat

wybór gainera

electro
Polecane artykuły