Witam
Ćwicze w sumie razem to juz z pol roku ale z przerwami ale ostatnio wzialem sie za trening i kupilem po paru tygodniach cwiczenia Nitro-bolon i Glucetyl Bx'a, i biore to juz od tygodnia.
Z dieta staram dopiero powoli zaczynac jak narazie zwiekszylem ilosc posilkow ale nie wszystkie sa takie jeszcze jakie powinny byc na dobrej diecie.
Mam wzrostu 177cm i wagi 71 kg
A pytanie moje jest odnosnie do tego co powinienem jeszcze dorzucic z suplementow zeby efekty byly jak najlepsze??
Pozdrawiam
Ćwicze w sumie razem to juz z pol roku ale z przerwami ale ostatnio wzialem sie za trening i kupilem po paru tygodniach cwiczenia Nitro-bolon i Glucetyl Bx'a, i biore to juz od tygodnia.
Z dieta staram dopiero powoli zaczynac jak narazie zwiekszylem ilosc posilkow ale nie wszystkie sa takie jeszcze jakie powinny byc na dobrej diecie.
Mam wzrostu 177cm i wagi 71 kg
A pytanie moje jest odnosnie do tego co powinienem jeszcze dorzucic z suplementow zeby efekty byly jak najlepsze??
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz