Hejka, dzis widzialam w gazecie przypadkowo reklame pewnego srodka podobnoz NAJLEPSZEGO na odchudzanie :P powiem w skrocie bierze sie po jednej tabletce co 2gi dzien, i (!!!) 1 tabletka jak zapewniaja powoduje ze ubywa nam 1 kg wagi bez skutku na zdrowiu no i bez jojo (!!!).
Ja nie wierze w takie cuda, a juz wogole nie w reklamówki gazetkowe, no ale chce wiedziec co wy o tym sadzicie?? Moze jest ktos ekhmmm kto to wypróbował? :-% ??? Jesli tak to wypowiedz sie
ps. probowałam w tej calej stercie bzdur wyszukac skladu tabletki, ale niestety nie podali
Ja nie wierze w takie cuda, a juz wogole nie w reklamówki gazetkowe, no ale chce wiedziec co wy o tym sadzicie?? Moze jest ktos ekhmmm kto to wypróbował? :-% ??? Jesli tak to wypowiedz sie
ps. probowałam w tej calej stercie bzdur wyszukac skladu tabletki, ale niestety nie podali

Life Is Beautifull :D:D:D
Krzysztof Piekarz

