hrhr 
...
Wieczorami jak ludzie siedzą na forum to wszystko ledwo żyje, łącze za słabe ? (serwer chyba nie jest aż tak bardzo obciążony).
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
no strasznie jest 

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html
!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!
...
to zalezy bardziej od Twojego łącza
u mnie wszystko gra
u mnie wszystko gra

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.
...
Wieczorami to jeszcze jest spoko (dla mnie wieczór jest od godziny 22). Najgorzej jest w dzień, tak od 13 zaczyna u mnie mulić i mulenie rośnie nasilając się aż do maksymalnego poziomu gdzieś w okolicach między 18 a 20
Zresztą jutro zarzucę wykresa fajnego 
Zresztą jutro zarzucę wykresa fajnego 
...
Tu przykład z chwili obecnej
37006 bytes from https://www.sfd.pl: 10902.1 ms (904.114c/6949.66r/3048.37d)
900 ms czas połączenia do serwera, prawie 7 sekund oczekiwanie na odpowiedź (w tym czasie serwer między innymi generuje stronę), 3 sekundy przesyłanie danych strony głównej forum.
37006 bytes from https://www.sfd.pl: 10902.1 ms (904.114c/6949.66r/3048.37d)
900 ms czas połączenia do serwera, prawie 7 sekund oczekiwanie na odpowiedź (w tym czasie serwer między innymi generuje stronę), 3 sekundy przesyłanie danych strony głównej forum.
...
Nic nie ściągam, siedze przy włączonym IE + outlook, wszystko śmiga tylko forum muli
hrhr 
...
No to ja nie wiem kiedys miałem 128kb/s i mi dobrze chodziło ( raczej nie masz mniej ) mi muli tylko i wyłącznie wtedy gdsy sciągam coś...
no chyba ze forum wogole nie działa to inna sprawa.
no chyba ze forum wogole nie działa to inna sprawa.
Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.
...
dobra wp to inna bania mi tez szybko chodzi jak sciagam i wogole a forum takto rżnie
Zresztą tu nikt na to nic nie poradzi...
Zmieniony przez - Immortall w dniu 2005-09-19 00:24:48
Zresztą tu nikt na to nic nie poradzi...
Zmieniony przez - Immortall w dniu 2005-09-19 00:24:48
Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
ciekawe tylko czemu ping do wp mam 8 ms