SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

sp80 - co robic?!?!?!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5966

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BULMASTIF z działu Odżywki, Suplementy.
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
kupilem sp80 olimpa , smak banan , zjadlem polowe, przezylem
ale teraz to juz kur** masakra - nie da sie tego pic :/:/:/

robie to z mlekiem (1 miarka na 100ml mleka) nie da sie pic, zygac sie chce

to samo jak zrobie z woda, albo nawet jeszcze gorzej


da sie cos zrobic zeby ta odzywke jakos do konca przezyc???

pozdrawiam

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Użytkowniku Olimp - fakt iż ta wspaniała firma zatrudniła na stanowisku moderatora swojego promocyjnego forum osobę nie potrafiącą poprawnie pisac po polsku przyprawia mnie o najwyższe zdumienie.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4526
ja mam sp80 banana i smak luzik
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
długo ta odżywka u Ciebie stała? może wilgoc się tam dostała i się popsuła...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
potwierdzam niedobra!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
odrazu po kupieniu szamałem , takze dlugo nie stala

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7851
sraki nie ma ? zacisnij nosek i pij smak nie jest przeciwskazaniem w powstrzymywaniu sie od spozywania bialka :) szczegolnie w formie sproszkowanej

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
ta tylko za kazdym lykiem mam odruch wymiotny

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7851
metoklopramid , ondansteron, aviomarin lykaj zgodnie z zaleceniami lekarza stymuluja osrodek wymiotny w rdzeniu przedłuzonym

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
znaczy ze co?
jasniej prosze

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5406
Ja tak mialem kiedys po zachwalanym gainerze Monster Mass. Smak - mechaniczna truskawka. Wypilem 2 szejki i 2 spawy i sprzedalem na forum. Poprostu smak mi nie podszedl ale ja jestem wybredny troche :) Ale SP80 sie delektuje tylko wanilia. Juz druga duza pucha. Banana - nie probowalem. Jak cos posmakuje to sie trzymam. Teraz kupuje xpanda i tez sie martwie o smak. Bo jak 175zl nie zasmakuje to co bedzie :( tym bardziej ze tego nikt nie kupi bo bryly po forum lataja za 10 baksow :)

Wypij z woda. Z mlekiem to bym nic nie wypil :)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
z woda to probowalem , odrazu <zygi>

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Do olimpa...

Następny temat

GAIN BOLIC 6000 -konkurs

electro
Polecane artykuły