Planuje popracowaac troche nad sobą na siłowni, ale mam jednak troche tłuszczyku, szczegolnie dolne mięśnie brzucha
i kolega mi poradził żebym trzymal diete redukcyjna i na silowni tylko jezdzil na rowerku(45 minut dziennie), nic poza tym. Czy myslicie ze to dobre rozwiązanie i pomoze? Czy moze lepiej trening na rzezbe robic mimo tego tłuszczyku?
i kolega mi poradził żebym trzymal diete redukcyjna i na silowni tylko jezdzil na rowerku(45 minut dziennie), nic poza tym. Czy myslicie ze to dobre rozwiązanie i pomoze? Czy moze lepiej trening na rzezbe robic mimo tego tłuszczyku?
Krzysztof Piekarz