pytanie może naiwne,ale jak zamieścić tu swoje zdjęcie,mam pare fotek w kompie i zwyczajne zdjęcia
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
dałam Maxa + jeszcze troszkę :-] zajechałam mięśnie do kwadratu,siedzę teraz przed kompem prosta jak kij ,bo mam czworoboczny w ciągłym skurczu
,ale slow...jutro mam 2h wzmacniania więc coś puści
,ale slow...jutro mam 2h wzmacniania więc coś puści...
jak piszesz wiadomość ( to umiesz jak widze) masz "przeglądaj", wybierasz fote i już, uf trudno było nie?
edit: a i masz jeszcze soga za fotki
(rozdziewiczyłem)
Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2005-09-01 21:15:18
edit: a i masz jeszcze soga za fotki
(rozdziewiczyłem)
Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2005-09-01 21:15:18
...
...
...
zgrabnie , aktywnie , estetycznie
sog
ps więcej masy
( joke )
sog
ps więcej masy
( joke )...
pracuje nad tą masą,jednak mam tak dużo aerobów ,że ciężki mi cokolwiek zbudować,opornie idzie...
ale walczę :)
ale walczę :)
...
Sylwetka fajna

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz


