SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak zdjęcie wkleić?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 780
pytanie może naiwne,ale jak zamieścić tu swoje zdjęcie,mam pare fotek w kompie i zwyczajne zdjęcia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 780
dałam Maxa + jeszcze troszkę :-] zajechałam mięśnie do kwadratu,siedzę teraz przed kompem prosta jak kij ,bo mam czworoboczny w ciągłym skurczu ,ale slow...jutro mam 2h wzmacniania więc coś puści
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28289
jak piszesz wiadomość ( to umiesz jak widze) masz "przeglądaj", wybierasz fote i już, uf trudno było nie?


edit: a i masz jeszcze soga za fotki
(rozdziewiczyłem)

Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2005-09-01 21:15:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 780


hulk-pierwszy raz zawsze wydaje się trudny a potem jest z górki i przyjemnie (zazwycaj),próbuje..
dzięki za soga
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
No widac ze cialko ladne ale daj wiecej fotek


I lap SGa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 780


nie mam zbyt wielu fotek sama,no i nie wszystko widać bo robione w ruchu,niedługo coś wkleje,
wrzucam jeszcze 2,dzięki B.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 780


i jeszcze to...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hulk997 sa gdzies na forum twoje fotki?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
zgrabnie , aktywnie , estetycznie

sog



ps więcej masy ( joke )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 780
pracuje nad tą masą,jednak mam tak dużo aerobów ,że ciężki mi cokolwiek zbudować,opornie idzie...
ale walczę :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8441 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59133
Sylwetka fajna

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 780
nie no chłopaki-rozpieszczacie mnie!!tak mi cieplutko :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rondell Pepo Niwix

Następny temat

Niekwestio... siłka... Trener ;p

electro
Polecane artykuły