SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaka rozgrzewka przed zyciowka na klate?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4337
no juz dobrze, dobrze... przeciez sie nie obrazam

Z tym ze skad Ty wiesz kto Ci tu odpisuje??
po czym poznasz "wyczynowego trójboiste" albo "trenera"???

Rozejrzyj sie nieco po dziale


Pozdrawiam,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2445
zazwyczaj patrze w profil:).ty masz tam bardzo malo napisane.o tenowaniu trojboju tez nic.ja jakbym ciskal 170 w lezeniu to bym sobie wpisal:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10728
po takiej rozgrzewce bym nie pobił rekordu za cholere


pod 100 sie rozgrzewałem tak:


60kg - 3x

80 - 2x

100 - 1x
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4337
Widzisz... Ty bys sobie wpisal a inni NIE!

15 lat temu tez bym pewnie wpisal... Teraz znam lepsze sposoby wykazania sie jako Macho-Man niz "chwalenie sie" ile wycisne, przysiade czy pociagne
Podobnie jest z wieloma innymi uzytkownikami tego forum - nie dyskredytuj kogos tylko dlatego ze ma wmontowane np smieszne zdjecie "Koziolka Matolka" i pisze ze jest spawalniczym w Hucie im Lenina

Pozdrawiam

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 217
ja bije rekordy okolo 75 kilo i na razie robie tako rozgrzewke. jakies wymachy lap, potem 12 pompek. 10 razy podnosze 34 kilo i 75. Myslicie ze to dobra rozgrzewka?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4337
A zobacz sobie i przeanalizuj powyzej zaproponowane rozgrzewki i rozgrzewkowe podejscia. Wtedy bediesz wiedzial.

Pozdrawiam,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 217
co bende wiedzial?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4337
Bedziesz znal odpowiedz na swoje pytanie?

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10728
rozgrzewka pod 75 byla beznadziejna

"lepiej" zrobic z 5powt. 60kg zamiast machac 34
cu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 217
I jak zrobie 5 razy 60 to będe lepiej rozgrzany? Czy podnose wtedy mniej?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie 400kg+

Następny temat

Polski Herkules ponownie w Lublinie!

electro
Polecane artykuły