SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co na poprawienie wydolnosci?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7276
Tak sie zastananawiam czy tauryne mega pixy 300, czy carbo biogenixa jabuszko 2.3kg.Cena prawie taka same.Co radzicie?

--==Masa ponad wszystko!!!==--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Jeśli wytzymałość to bardziej carbo..
Zmieszać z wodą i popijac w trakcie ćwiczenia
Tauryna może poprawić troche motywację, pobudzić, polepszyć pompę
Kofeina/ew. guarana jak najbardziej wskazana (również w połączeniu z tauryną)
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
walnij tauryne, caro moze też byc mozesz też spróbować kreatny albo może też się sprawdzic HMB ale nie jestem powien ja bym obstawil:
Tauryne, kreatyna ewentualnie carbo

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
Ja zdecydowanie tauryne jak miałbym wybierać pomiedzy, ale jak miałbym kase na obydwa to bym brał obydwa.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
Dorzuć do tego izotoniki,guarane,żelazo.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
carbo+omega 3 -niedrogi zestaw tauryne proponuje sobie darować
pozdr.
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
zelazem sie raczej nie baw

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7276
ester kretki mam, omege tez.No i nadal nie jestem zdecydowany prosze o kolejne opinie...chociaz bardziej sklaniam sie teraz do tauryny

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6791
W carbo jest troche tauryny, ale niwiele. Ja bym Carbo wybral - najlepsze rozwiazanie po treningu.Moim zdaniem nie ma co porownywac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
powinnieneś sie na nią zdecydowac sprubujesz i sie przekonasz jak nie będzie dobra to nastepnym razem zapodasz co innego ale tauryne polecam bo jest stosunkowo nie droga a przydatna

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Co rozumiesz porzez poprawienie wydolności?
Trening na siłowni czy mówimy o jakiś biegach?
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7276
Dzieki chyba wezme tauryne.Dla wszystkich sogi, licze na odbicie

--==Masa ponad wszystko!!!==--

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening x5 - dawkowanie

Następny temat

bcaa,kreta,hmb ??

electro
Polecane artykuły