Szacuny
13
Napisanych postów
142
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1020
dokładnie tak , na niedzielę i rób tak max 10 serii raz przysiady (przysiady to podstawa) raz wyciskanie na hak maszynie a jak będziesz miał gorszy dzień to pobaw sie na zamiennikach.
...:::YET ONLY THE STRONG SURVIVE AND THE WEAK SHALL FALL:::...
Szacuny
2
Napisanych postów
287
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
8233
Bardzo bym chcial cwiczyc nogi w oddzielny dzien np niedziele, ale to by bylo juz 6 treningow/tydzien wiec chyba nie dam rady z czasem. A jak jeszcze bede mial prace na weekendy to juz calkiem odpada :(
Myslalem zeby cwiczyc w piatek np z barkami lub klatka, bo najchetniej to bym zrobil ze 3-4 cw po treningu plecow ale zawsze czytam ze tak polaczyc nie wolno.