SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jak ćwiczyć nogi gdy kolana bolą?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2113
Witam. Byłem na weselu i jak to na weselu jakiś wujek zaliczy zgon. Zostałem poproszony o sholowanie wujka na dwór aby się opamiętał. Problem w tym, że on waży jakieś 120kg i od następnego dnia doskwiera mi silny ból kolana przy wchodzeniu po schodach wstawaniu itp. narazić czekam czy ból ustąpi jeśli nie pójdę do lekarza. Tymczasem prosiłbym o radę jak mogę trenować nogi nie obciążając kolan. Najlepsze ćwiczenia tj.przysiady, wykroki odpadają. Dodam, że mam nieproporcjonalne nogi do góry gdyż powiem szczerze długi czas je pomijalem. Teraz da moim priorytetem i chce jak najszybciej je rozbudować aby zniwelować różnice. Pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7632 Napisanych postów 107008 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1245325
Poprostu odpocznij i się przy okazji nogi zregenerują, jak już to moze jakiś trening izomeryczny
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 2855 Napisanych postów 39849 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 315688
Nie da się przetrenować nóg bez użycia kolan, bo to ich strategiczny staw
Odczekaj
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 76 dni Przeczytanych tematów 227
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3231 Napisanych postów 41888 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322855
Jak kolana bolą to trzeba się skonsultować z lekarzem a później myśleć o treningu.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia złożone i odpuszczenie izolowanych?