SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

OLIMP HMB 200 kas + OLIMP CREAPURE CITRATE + BIAŁKO 80% co sądzicie???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 742
co sadzicie o takim polaczeniu???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
citrate - badziew, zamień na zwykle mono lub jabłczan
hmb - 200kaps,tylko tyle? jak masz zamiar skonczyc na 200 kapsulkach to w ogole nie wydywaj kasy na ten srodek, bo efekt moze byc mizerny hmb daje najlepsze efekty przy stałej suplmenetacji powiedzmy minimum 3-4 m-ce czyli bys musial pozniej dokupic jeszcze (aha najlepiej cenowo wychodzą mega capsy )
białko - dobry wybór

wiec jabłczan/mono+sp80+hmb (? - jak juz wyzej napisalem) + no do kreatyny np.carbo ,dextroze ew.tauryne
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
kupiles juz ten zestaw?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Jak już tak bardzo chcesz citrete, to lepiej pyruvate kup. Aczkolwiek w mojej opinii (mimo tego,że stosowałem parę lat temu Pyruvate z b. dobrymi efektami) ten suplement na dzień dzisiejszy jest ku***sko drogi.Weź lepiej Cell Pump.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
"Jak już tak bardzo chcesz citrete, to lepiej pyruvate kup." zdanie bez sensu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
No wieeeem,nie wyszło do końca tak jak chciałem.Wybacz,dziś strasznie napier...ala mnie kolano bo wczoraj miałem artroskopię

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102834
to wszystko wyjaśnia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
No generalnie chodziło mi o to,że jak już konieczniechce coś innego niż mono i będące obecnie na topie wszelkie staki, jabłczany i estry kreatyny, to zamiast citro lepiej wziąc piro. A najlepiej i tak XP

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje pewniej informacji....

Następny temat

jak to brać???

electro
Polecane artykuły