SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

:::::Banalne pytanko:::::

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13352
Mam takie proste pytanie.Czy bialko bardzo pomaga w budowaniu masy??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
banalna odpowiedz: tak ale tylko w rozsądnych proporcjonalnych dla każdego ilościach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2757
generalnie mięśnie budowane są z białka

>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2311
Woda ,weglowodany i Białko to podstawy:)

Kulturystyka to nie hobby to styl życia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2311
To tak jak bys zapytał czy samochód pojedzie jak nie bedzie miał paliwa w baku

Kulturystyka to nie hobby to styl życia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13352
Ze do budowy miesni potrzebne jest miedzy innymi bialko to wiadome.Mi chodzilo o to czy bialko jako suplement bardzo pomoze w budowie miesni czy wystarczy tylko spozywac posilki z duza iloscia bialka??Bo z tego co wiem odzywka bialkowa uzupelnia tylko braki tego skladnika.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7851
problem polega na tym ze nie
! wielu uwaza ze jak zje 3 kilo bialka to masa im pojdzie 3 kilo

BŁĄD

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
jesli chcesz budowac mase to ułuz diete z dodatnim bilansem kcal
1,5-2g białka na kg
przy cyklach masowych dosc paradoksalnie nie trzeba duzo bialka
ilosc kcal w diecie podbij węglami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8


banany banany
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1386
białko jest teoretycznie najważniejsze. Pamiętaj jednak, że na samym białku masy nie zbudujesz. Potrzebujesz węgli, a także tłuszczy - oczywiście odpowiednią ilość.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mass giant 4000 weider jest dobry?

Następny temat

Po przerwie w treningu X Pand??? czy kreatyna?

electro
Polecane artykuły