SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Deska wielokrotnego użytku...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1223
Siema!
Próbujac skąbinować na swój egzamin deski.. natrafiłam na coś takiego jak na "deske wielokrotnego użytku"... Co o tym wiecie?? Czy słyszeliście w ogóle o czymś takim?? Co o tym sądzicie??


Pozdrawiam ;)

ZAWSZE MOŻNA PRZEZWYCIĘŻYĆ SAMEGO SIEBIE....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
heh znów wcisnąłem enter :) tu link: https://www.bokken.pl/p478,deski-do-lamania-czarne.html
Jak na razie 35 złamań i wciął się łamią.
...
Napisał(a)
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25260
Mam jedną w klubie. Dobra rzecz, coś koło 100 zl kosztuje. Trzeba uwazać przy łamaniu aby nie upadala na parkiet bo wtedy niszczy się zaczep.
Są w rózych kolorach ja kupywałem w Kwonie te w kolorze czarnym mają wytrzymałość 2 cm deski inne kolory są z dla dzieci.

Zmieniony przez - wwwaldek w dniu 2005-07-29 18:17:14
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10091 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53086
śmiesznie brzmi...jak to działa, na jakiej zasadzie?

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25260


http://www.kwon.com.pl/deski.htm trochę się tam pozmieniało. Ja kupowałem 3 lata temu. Deska składa się z dwóch części które łączy się za pomocą specjalnego zaczepu. Jedną część wsuwa się w drugą. Żeby rozerwać zaczep trzeba uderzyć w deskę z odpowienią siłą.


UnicornTKD tylko sobie sedesu nie kup przez pomyłke.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1223
hehehe :)

Natrafiłam na nią w Warszawskim sklepie Budo-sport... Właśnie sama się zdziwiłam. Zastanawiam się czy kupić... Jak myślisz wwwaldek? - warto??
I jeszcze jedno pytanie... Na egzaminie miałam łamanie jednocześnie dwóch desek po 2 cm.. Jak to by wyglądało z taką deską??

Pozdr.

Zmieniony przez - UnicornTKD w dniu 2005-07-29 19:23:18

ZAWSZE MOŻNA PRZEZWYCIĘŻYĆ SAMEGO SIEBIE....

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10091 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53086
trochę śmieszne, ale skoro działa...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25260
Na egzaminy na pewno się przyda. Możecie się złożyć w dwie albo trzy osoby. Taniej was to wyniesie niż byście musieli kupować normalne deski do każdego egzaminu. Ja kupiłem żeby ludzi odciążyć właśnie z zakupu desek do egzaminu. Samo złamanie takiej deski służy tylko demonstracji techniki i czasami dla zabawy sobie skaczemy kto np. wyżej złamie albo dalej skoczy nomo yop.

Spokojnie można dwie takie deski też łamać. Ostatnie testy siły na zawodach jakie się u nas odbywały były właśnie z użyciem takich desek. A najlepiej zapytaj się swojego instruktora czy w ogóle u was można używać takich desek podczas egzaminu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 824
tak jest ... jak mozna przyniesc swoje deski na egzamin ... to mozna sprowadzic tez swoich qmpli na sparringi :D

Życie jest nieustanną wymianą ciosów ...

...
Napisał(a)
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25260
po co chcesz sprowadzać swoich kumpli na sparingi, w klubie i tak wszyscy są kumplami więc nie wiem o co Ci chodzi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1223
No właśnie się zastanawiam czy nie kupić czegoś takiego... Przydałoby się ;) bardziej niż kupowanie normalnych desek na każdy egzamin ;)

ZAWSZE MOŻNA PRZEZWYCIĘŻYĆ SAMEGO SIEBIE....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 824
wwwaldek ... niektorzy nie zdaja egzaminow u siebie ... walcza z ludzmi z roznymi charakterami w ramach egzaminu ... tych ludzi nie znasz ... i przy egzaminatorze beda chcieli wycisnac z ciebie maxa ... beda chcieli sie popisac bo cie nie znaja ... i nie sa twoimi kolegami z treningow tylko kolegami z tej samej ... hmmm ... organizacji [?] :D

Życie jest nieustanną wymianą ciosów ...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Władimir Kliczko kontra Samuel Peter 24.09.2005

Następny temat

Gwiazdy przy ringu.

electro
Polecane artykuły