Szacuny
5
Napisanych postów
1608
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
17102
ile gram białka, weglowodanów i tłuszczy dla endomorfika PRDZY DIECIE NA MASE? Dodam ze mam problemy z tłuszczykiem trochę.
Z góry dzięki do tej pory miałem 1,6 g białka i 4 g węgli oraż niecały 1 gram tłuszczy
Szacuny
255
Napisanych postów
13305
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
45261
rozumiem że masz problemy z fatem ale na 1.6 białka 1 tłuszczy i 4 węgli nie zrobisz masy......jak łatwo nabierasz fatu to węgle zostaw...białka daj 2gramy a zwiększ tłuszcze nawet do 1.5 - 1.7
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6450
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Mozesz zrobic tak jak napisal Rothen, zmniejsz troche ww a dodaj tluszcze, oczywiscie proporcjonalnie wszystko zeby bilans sie zgadzal. Do zapotrzebowania mozesz dodac 200 kalorii i obserwuj organizm, pozniej mozesz zwiekszac jak masa nie bedzie szła.