od kilku lat ćwiczę na profesionalnej siłowni bez diety supli i koxu, trening był dobrze rozpisany, ale ze względu na brak diedy itd. dużo nie zrobiłem, mam zamiar od września zacząść ćwiczyć w piwnicznej siłoni, samemu, ponieważ mi to pozwala się lepiej skupić, mam zamiar zapodać diętę, i na początek carbo po treningu, a gdy dojdę do stagnacji kreatyne mono oraz białeczko, pytanie jest takie?
-czy jak dojdę do stagnacji myślę że ok po 3 miechach to jechać na krecie tym samym treningiem
-czy jako regenaracjia wystarczą 2 tygodnie w pierwszych dniach sierpnia
-czy w czasie regeneracji odpuścić całkiem treningi
-czy jak dojdę do stagnacji myślę że ok po 3 miechach to jechać na krecie tym samym treningiem
-czy jako regenaracjia wystarczą 2 tygodnie w pierwszych dniach sierpnia
-czy w czasie regeneracji odpuścić całkiem treningi
Krzysztof Piekarz

