Szacuny
11
Napisanych postów
713
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
28603
Ktoś z was słyszał coś o tym białku. To niby mieszanka kazeiny i WPC, a w jednym ze sklepów netowych znalazłem to za 161 zł (2,8 kg).Bardzo Tanio biorąc pod uwagę skład. Linków nie bedę podawał, bo nie można ... Dziwne tylko, że białka nie ma na oficjalnej stronie Optimuma, a jest tylko w kilku sklepach w PL Aha, w opisie białka napisali : 60 % kazeiny i 40 % serwatki. Hmm, ta serwatka to mam nadzieję WPC, a nie odpady z mleczarni... Chyba optimum nie produkowałby takiego shitu ?