Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823

...
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876
BURZA MÓZGÓW

Chyba tylko to określenie jest w stanie opisać to... co działo się przez ostatnią godzinę w Swedkowie...

Spotkali się tam dwaj zawodnicy, którzy do tego pojedynku przystępowali w odniennym charakterze: niepokonana dotychczas w Turnieju Kujawiak (wcześniej Królewska) podejmowała debiurującego Magic Team.

Piersza tercja przebiegała pod dyktando beniaminka: Kujawiak Osowa nawet nie przeszła na połówkę boiska przeciwnika: MAGIC prowadzi 1:0

W drugiej tercji Kujawiak się przebudził: zaatakował bramkę, lecz skuteczną kontrą ponownie bramkę Mistrza zaatakował Magic. Czyżby dotychczas niepokonany Kujawiak miał przegrać pierwszy mecz w Turnieju? Sensacja wisiała w powietrzu.
Stanley (Kujawiak) z mozołem przygotowywał wyjście z konktrą. Udało się... zablokowanie w połowie boiska przejście na swoją stronę okazało się brzemienne w skutkach dla jednego z pięciu beniaminków naszego Turnieju. Stanley wyrównał: 1:1

W trzeciej tercji emocje sięgnęły zeniutu.
Początek taki sam jak w poprzedniej tercji: Stanley atakuje bramkę a Magic wychodzi z konktrą...
Obronę bramki Kujawiaka można przyrównać tylko z obroną Częstochowy. Zresztą i z tym samym skutkiem... Bramka została zablokowana.
Piłka ostatnimi wolnymi polami powędrowała jeszcze pod bramkę Magica, lecz ten strzelił w róg boiska i Mistrz nadal niepokonany.

KUJAWiAK OSOWA 2 : 1 MAGIC TEAM

Rezpekt dla rywala...

Pozdrawiam...
nie wiem czy ja teraz usnę... adrenalina nadal we mnie buzuje...

...
wczoraj poznym wieczorem wysłalem powiadomienie do Goral'a (opiekun sklepu SFD) z prośbą o zasponsorowanie jakichś nagrod ze sklepu dla pierwszej trójki Oto co dziś za odpowiedz dostałem:

GÓRAL

a wiemy jak to z MaTEO jest ale pomyslalem zeby wszyscy z tego turnieju wyslali mu powiadomienie o tej samej treści z podobna prośbą

Co Wy na to ??

...
I co to da?? Ja oficjalnie wygralem wyple w konkursie sfd i nawet mi nie odpisal czy przyjal zamowienie a wyraznie napisalem ze prosze o odpowiedz, napisalem mu 2 czy 3 maile i nic, na forum tez ni eodpisal, ja tych supli nie dostane a niby pierwsze miejesce suple za 300zl

AllianceBJJ

...
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
pewnie ci je buchnął

baca nawet jak napiszesz to ci nie odpisze

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)

...
Na mojej stronie www.mac-curtis.prv.pl w dziale piłkarskie kreski (w polskej wersji only) można zobaczyć (plik gif) kluczowe momenty z pojedynku Kujawiak - Magic Team wygranego przeze mnie 2:1