prosze o kontakt na gg, bo tak to net mi muli bo mecze sciagam

MAGIC TEAM - TŁOKI 1:2

Meczy był bardzo wyrównany !!!!!!

I Partia trwała około 6 minut bramka dla TŁOKÓW
II Parta trawało około 11 minut po błędzie Tłoków wyrównał MAGIC TEAM
III partia trwał prawie 15 minut MAGIC TEAM juz był pod bramka TŁOKÓW ale po błędzie TŁOKI strzelili bramke na 2:1 !!!!!!!!!

na dole screen III PARTI

BARDZO TRUDNY RYWAL - Stanley86x też coś o tym wie

...
Zmieniony przez - Impostor w dniu 2005-07-10 12:13:02

...

rozegralem wlasnie z Impostorem sparing - zakonczyl sie on wynikiem 2-1 dla Niego.
Pierwszy mecz to dominacja Tlokow, od samego poczatku atakowal, probowalem sie bronic, ale nie wyszlo - strzelil gola. Mecz trwal okolo 4 minut.
Drugi mecz byl przeciwienstwem pierwszego. Od poczatku bylem polowie przeciwnika i kombinowalem co by tu zrobic, zeby strzelic gola. Dlugo mi to nie wychodzilo, mecz trwal okolo 10 minut, az w koncu po bledzie (w koncu wszystkie gole padaja po bledach rywali...) strzelilem upragnionego gola. Strate gola Nogueira tlumaczyl : "NIE MYSLE DZISIAJ" "NIE MARTW SIE NA LIGE SIE PRZYGOTUJE"
Trzeci mecz byl piekielnie zaciety. Wszystko wskazywalo na to, ze odniosei zwyciestwo ...zablokowalem wszystkie przejscia na moja polowe...oprocz jednego. Bylo gronie pod bramka Impostora. Niestety. Wykorzystal ta luke, w moim 'murze' i skontorowal mnie. Od tego czasu do konca meczu byl na mojej polowie. Gra toczyla sie ok. 7minut, mecz byl wyrownany, w przeciwienstwie do poprzednich sparingow z Impostorem. Stalo sie...nie mialem sie w koncu jak ruszyc, musialem wystawic pilke Nogueirze. On to bez wiekszych problemow wykorzystal, minal dwoch moim obroncow i ladnym lobem przezucil bramkarza.
Bylo mi bardzo milo grac z WICEMISTRZEM SFD.
Dziekuje, jeszcze kiedys zagramy i gratuluje zwyciestwa
Z tego wyniku jestem wielce zadowolony, gdyz pierwszy raz z kims z SFD nie przegralem 3-0 i to jeszcze z Kims, kto zajal druga pozycje w calej lidze!!! Teraz przygotowuje sie na mecz z NEO, w sumie to jestem skazany na porazke, nie licze, ze wygram. Stanley sie z Nim meczyl, to co dopiero ja. W tym sezonie w rundzie zasadniczej chcialbym odniesc jedno zwyciestwo - takie sa moje zamiary. Nie chcialbym rowniez przegrywac reszty meczy po 3-0, porazki 2-1 nie bylby najgorsze.

...
ten mecz erminho nie liczy się do turnieju to był tylko sparing wiec Baca nie podliczają go

...

napisalem to w pierwszej linijce
ale nie obrazilbym sie, gdyby Baca podliczyl ten mecz do tabeli i juz nie musielibysmy grac, bo pewnie dostane baty 3-0

...
przed meczem niestedy nie była mowa ze gramy do ligi

...
no niestety

...
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
znowu nie rozegrałem meczu bo nie bylo mnie duzo na kompie w weekedn bo wyjechalem wczoraj na caly dzien a w sobote bylem chwile i nie moglem zlapac znawca. Pozwolicie ze rozegramy ten mecz dzis ??

znawiec podaj dzis godzine o ktorej mozesz grac ??