bye, bye Hawk

...
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876
W SWEDKOWIE trwa derbowy pojedynek.
Mecz rozpoczął się o 18:20. Narazie wynik 1:0 dla Kujawiaka. Druga tercja po przerwie... bowiem zawodnicy zasiadają przed telewizorami i oglądają tefałenowskie Fakty :-]
Druga tercja rozpoczenie się zaraz po Faktach (około 19:25) na stole numer 1 w Swedkowie...

...
Zasiadlem na trybunach

...

Ogladalem mecz Calkiem niezly...

..a po meczu zmierzylem sie w towarzyskim pojedynku ze Stanleyem (KUJAWIAK OSOWA)...rozegralismy jeden mecz, niespodziewanie Stanley przegral ten mecz, mecz jakze prestizowy, to tak jakby mecz Legia vs. Wisla, mimo ze to byla jedynie gra towarzyska, oba zespoly przystapily w najmocniejszych sklada

Ale czy to nie byla porazka na pokaz? Zeby pokazac rywalom, ze po meczu z pawlem_nk stracil forme, by Go zlekcewazyli, a On by to w fazie play off wykorzystal Coz za wojna psychologiczna

...
"RODZINNE" DERBY

Dziś w Swedkowie na raty rozegrano mecz derbowy pomiędzy Kujawiakiem Osowa i Browarem Władywostok. Stanley86x po zwycięstwie 3:0 na swoim Szwagrem Pawel_nk stał się murowanym faworytem do zwycięstwa w sezonie zasadniczym.

Pierwsza tercja była przetarciem dla obu Szwagrów, którzy dotąd nigdy ze sobą nie grali. Początkowo piłka znalazła się pod bramką Kujawiaka, lecz po kilku minutach gry znalazła się po przeciwnej stronie. Kujawiakowi ostatecznie udało się zablokować swoją bramkę i z wolna zmierzał do bramki Browara. Chwile przed zakończeniem tercji Stanley popełnił karygodny błąd: mimo dogonej sytuacji strzeleckiej nie trafił w bramkę i Paweł dłuuugo myślał nad zakończeniem tercji, lecz niestety minął jego czas.

Po pierwszej tercji nastąpiła przerwa trwająca trzy kwadransy. Przerwa była wymuszona rozpoczynającymi się Faktami.

Około 19:30 rozpoczęto drugą tercję. Na trybunach zasiadł Erminho (czarny koń Impostora do gry w finale). Po kilkunastu minutach było już jasne, że ten mecz wygra Kujawiak. Browar ostatecznie zablokował grę.

Przed trzecią tercją na do stołu przysiedli się Impostor oraz Baca, który powrócił z... . Zawodnicy, grający już na luzie popełniali kilka błędów. Ostatecznie o jeden za dużo popełnił ich Paweł, który ustatecznie przegrał 0:3 z Stanley'em.

KUJAWIAK OSOWA - BROWAR WŁADYWOSTOK 3:0 (+,+,+)

W tabeli zaszła jedna istotna zmiana: na drugie miejsce awansował Kujawiak, który ma jeden mecz mniej od Arsenalu i bezpośredni mecz z Bacą. W I edycji Królewska (poprzedniczka Kujawiaka) pokonała uwczesny Arsenal Fordon 3:0. Kujawiak zwyciężając z Arsenalem 3:0 wyprzedzi go w tabeli. Gdyby jednak Kujawiak wygrał tylko 2:1 musiałby liczyć na przynajmniej jednego gola strzelonego Lechowi Poznań. W takim przypadku Arsenal i Kujawiak mieliby tyle samo punktów i taki sam bilans bramek, a zgodnie z regulaminem II edycji w takim przypadku zadecyduje bezpośredni mecz.

PS: KUJAWIAK RULLES

...
mecz na szcycie

...
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 193
Szwagier był dzis nie do ugryzienia. Przegraną się nie przejmuję, bo w końcu zwycięstwo zostaje w rodzinie. Co do samego meczu to podszedłem na dużym luzie i być może zbrakło koncentracji, by strzelic chociaz jedna bramke. Gratuluje szwgarowi, był dzis po prostu lepszy.

P.S. Odezwałem się dziś po raz trzeci do zawodnego od zeszłej niedzieli. ten gośc chyba nie ma zamiaru rozgrywać ze mną meczu, więc więcej do niego nie będę się odzywał. Co do znawca, to do niego nie będę sie tez juz odzywał, bo gość równiez wykazuje zero aktywności. Tu kieruję słowa do wszystkich. Trzeba cos zrobic, ponieważ pierwszy *******ay-offów o wejście do półfinału to raczej na pewno będzie pojedynek znawca z zawodnym. jakoś nie wierzę, że ten mecz wogle zostanie rozegrany. Moja propozycja wygląda następująco. Z uwagi na brak zainteresowania wyżej wymienionych osób turniejem, wnoszę o wykluczenie ich z turnieju. Ze względu na to, ze mam do rozegrania z nimi mecze, zaznaczam, że jeżeli wyrażą oni chęc rozegrania ze mną meczu, nie odmówię im. W przypadku ich wykluczenia lider automatycznie awansowałby do półfinałów.