Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
"Chciałbym tylko powiedziec ze mam pewien plan i to zwlekanie jest jego czescia" - oto wypowiedz managera Arsenalu na pytanie dziennikarzy, dlaczego na ten hit kolejki czekamy tak długo ??

Po tych słowach Baca odjechal swoja limuzyna

...
Stanley, dasz rade, nie sadze, zeby baca mogl zdoac wygrac z Kujawiakiem..baa, nie sadze, zeby Arsenal strzelil choc jednego gola w derbowym meczu

...
Baca wygraj ten mecz

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876
- Nie poznałem planu Bacy - powiedził Stanley kiedy to przechadzał się po osiedlu do spotkanego po drodze dziennikarza. - Nie wiem jaki cel ma ten plan. I prawde mówiąc, nie interesuje mnie to. Interesuje mnie tylko wygrana tego meczu! - zarzeka się Stanley. - Moja forma jest wysoka i Arsenal nie będzie miał nic do powiedzienia podczas dzisiejszego (?) meczu - ostrzega.

Po czym na ulicy wylądował helikopter i niczym w The Sims 2 Stanley wsiadł do niego i odleciał kiwając naszym czytelnikom.

...
a Bodymaker pytany przez reportera Faktu co sądzi o pojedynku Stanleya z Bacą powiedział : a kto to Baca i Stanley

...
NASTRÓJ BĘDĘ MIAŁ ZA... 10 MINUT

Baca na pytanie menagera Stanley'a, czy może już ma nastrój do meczu odpowiedział swojsko: za 10 minut.

O 16:30 w Swedkowie rozpocznie się mecz derbowy pomiędzy Arsenalem a Kujawiakiem Osowa. Zwycięsca tego meczu zajmie 1 miejsce po sezonie zasadniczym i awansuje prawdopodobnie bezpośrednio do półfinałów. Przegrany zajmie 3 miejsce i walce o półfinał zmierzy się prawdopodobnie z EV Filou'e 1. (lub Dream Team'em).

Czekają nas wielkie emocje...

...
niezly mecz byl

zas ja rozegralem sparing z erulfem, wynik 2-1 dla EV Filo'e 1.

...
Nie potrzebnie podczas 2 i 3 połówki czytałem sfd

...

Lidera mamy - na Miszcza czekamy!

PRZYPADKOWA SENSACJA WISIAŁA W POWIETRZU

Gapiostwo Stanley'a mogło kosztować go dopiero trzecim miejscem po rundzie zasadniczej. Kujawiak ostatecznie pokonał Arsenal 2:1 i z pierwszego miejsca przystępuje do rundy play-off.

Pierwsza tercja nie zapowiadała dramaturgi meczu. Stanley od początku do końca kontrolował grę. Mimo, że piłka przez pierwszą część tercji znajdowała się pod bramką Kujawiaka, drużyna z Osowej wolno kierowała się pod bramkę Arsenalu i Baca strzelił samobója.

Druga tercja wyglądała z goła inaczej. Kujawiak zaatakował bramkę Arsenalu, lecz widząc nieporadność napastników pozwolił Bacy na kontrę. Po dłuższym czasie bramka Obrońcy Tytułu była już zablokowana i Kujawiak zdecydowanym krokiem zmierzał do bramki Arsenalu. - Chciałem, by Baca strzelił samobója po raz drugi - tłumaczył się po meczu Stanley. Jego gapiostwo i przede wszystkim pośpiech mogły zawarzyć na ostetecznym wyniku. Baca skierował piłkę w wolny róg i Kujawiak był bez wyjścia. Stanley kopnął piłkę w róg a za okrzyki niecenzuralne został słownie upomniany przez sędziego tego meczu.

Już tradycją II edycji się stało, że mecze Kujawiaka rozstrzygały się w ostateniej tercji (tylko Browar i Legia przegrały do zera). Stalney zastosował strategię obronną, która przyniosła zamierzony skutek w pierwszej tercji. Ponownie dały o sobie znak emocje i pośpiech. Stanley o mały włos nie przegrał tej tercji. - To była identyczna sytuacja jak w meczu z Dream Team'em, który Bodymaker wygrał ze mną - wspominał Stanley. W okrzyku niezadowolenia, za niecenzuralne teksty, głównodowodzący Kujawiakiem został ukarany żółtą kartką. Chwila zamyślenia i Stanley przypomniał sobie, jak to Bodymaker wyszedł z tej sytuacji przed kilkoma tygodniami. - Odczułem wtedy ulgę - powiedział po meczu. - Wiedziałem już, że tej tercji jak i całego spotkania nie przegram. Ostatecznie Baca zablokował grę pod swoją bramką, niepozwalając tym samym na strzelenie gola Stanley'owi.

ARSENAL - KUJAWIAK 1:2 (-,+,-)

Zwycięsca ostatniego meczu zagra w ćwierćfinale z Naftówą, a przegrany z Arsenalem. Ponadto Browar spotka się z Tłokami.

KUJAWIAK z kompletem punktów został zwycięscą bydgoskich derbów.

...
Jeżeli erminho wygra 3:2 to i tak ze mną nie zagra bo będą mieli bo tyle samo punktów i taki sam stosunek bramek ale d jest w alfabecie przed e