SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kto mi dał bana?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
chyba ktos z kompleksami ale w sumie to nie wiem
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
e-lite ----->

KS nadal nie używasz Word-a

Willhelm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5033
Winn, mam wrażenie że się notorycznie czepiasz szukając dzióry w całym...
Wytknij mi konkretnie o co chodzi...
PS. Gdybym miał jeszcze się z Łordem urzerać, to by mnie szlag trafił. Przeglądarka i ten wolny serwer mi wystarczająco grają na nerwach
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
no np. w tym, który przed chwilą napisałeś...
dziury a nie dzióry...
użerać a nie urzerać...



i tak w każdym...
a młodzi userzy patrzą...

Willhelm

...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
Will bez przesady.. qazar IMO bardziej kaleczy a jakos sie jego nie czepiasz..

poza tym kuuffa no jego psia mac! wrzucta panowie luza co!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 185431
tak jest will ma racje... moderator powinien swiecic przykladem... skoro od innych wymaga zeby byli dokladni np w formulowaniu tematow topicow to sam powinien idealnie i poprwanie zarowno gramatycznie, ortograficznie jak i logicznie formulowac swoje wypowiedzi...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28471
WILLHELM ma racje bo jak ktoś jest moderatorem powinien swiecić przykładem a nie obrażać innych i kasować posty bo mi sie tak podoba i tyle

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5033
Kaz, nie kozakuj...
Nie raz sam widziałem jak byki waliłeś nie małe...

Mod to mod. To nie Bóg do cholery.
Mam wrażenie że komuś po prostu żal dupe ściska ze modem nie jest. I tyle.
Prędzej będe świecił jajami niż przykładem

Co do mnie. Owszem. Chyba udziela mi się analfabetyzm wtórny
Postaram się tego pilnować, ale...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5033
hehehehe
"obrażać innych"
i to powiedział user, który śmiał do mnie zwracać się per "koleś" pisząc wcześniej o nie obrażaniu
hehehehe
...dzieciniada!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 185431
"Mam wrażenie że komuś po prostu żal dupe ściska ze modem nie jest. I tyle."

wroc do postu gdzie byla ankieta o wybor modow i przeczytaj ze napisalem "mnie prosze nie brac pod uwage po najprawdopodobniej wyjezdzam na poczatku lipca"

"Mod to mod. To nie Bóg do cholery. "

dobrze by bylo jak bys to zapamietal...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie są porady medyczne?

Następny temat

...żeby nawet w poście :-/

electro
Polecane artykuły