SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

III Turniej Hadaka-Waza - Bytom 12.06.2005

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12461
III Turniej Hadaka-Waza - Bytom, 12 czerwca godzina 10.00

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Turnieju Full Contact ju jutsu Hadaka-waza. Zawody odbędą się 12 czerwca 2005 r. Mogą w nich uczestniczyć zawodnicy wszystkich stylów i sportów walki. Mamy obiecany udział zawodników z najlepszych klubów. O ich wysokim poziomie wyszkolenia mogli przekonać się wszyscy, którzy brali udział w dotychczasowych edycjach. Dla przypomnienia - walka odbywa sie bez kimon, zawodnicy ubrani sa w krótkie spodenki, ponadto uderzenia na glowe można zadawać uderzenia tylko w stójce (w parterze są zabronione - regulamin taki jak irigumi go). Dla najlepszych zapewniamy dyplomy, medale i puchary. Mamy nadzieję, że nikogo, kto lubi twardą męską walkę nie zabraknie w Bytomiu.

Do zawodników - waga od 8.00 do 9.00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
Witam, mimo iż od zawodów minęło już 4 lata,
może ma ktoś dostęp do zdjęć z tych zawodów chodzi o kategorie 60 kg i wyżej.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź,
miałem awarie systemu zniszczył większość plików.
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie trzeba mieć 20 lat?

Za 2 lata sie przejade

Startujesz Jarząbek?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12461
Jeżeli masz 18 lat to spoko.Ja nie startuję (już nie ćwiczę regularnie i nie miałem nawet czasu aby trochę poćwiczyć) ale na zimową edycję raczej pojadę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12461
Turniej wyjątkowo udany, dopisali kibice, zawodnicy i bylo naprawde na co popatrzec! Przyjechała jak zwykle ekipa BJJ Boruty z Gdańska - 4 zawodników, team Rybnickiego Oktagonu, BJJ Bastion Tychy Sławka Szamoty, byli chłopaki z Kodokanu Gliwice, klubu Paco z Katowic (Paweł Witek), z Sosnowca od Heńka Rubaśniaka - Atemi, z ju-jitsu Guji z Jaworzna, karate Radzionków, Adrenalina Częstochowa i katowickiego AZS oraz oczywiście Bytomskiej Szkoły Kodokan Shin-Ryu. Sędzią głównym zawodów był Tair Narimanov - trener, sędzia i prezes Federacji Ju-Jutsu. Obyło się bez poważnych kontuzji, jednym słowem wszystko tak jak powinno być!

Oto wyniki

60 kg

1. Bartłomiej Walczak, Bytomski Klub Ju-Jitsu
2. Marcin Patyk, Atemi Sosnowiec

66 kg

1. Adam Górny, Akademia Sarmatia - BJJ, Gdańsk
2. Dawid Warchoł, Bastion Tychy BJJ
3. Łukasz Jurczyński, AZS Katowice Ju-Jitsu

73 kg

1. Mariusz Radziszewski, Bytomski Klub Ju-Jitsu
2. Arek Matkowski, Ju-Jitsu Kodokan Gliwice
3. Bartosz Pawłowski, Akademia Sarmatia - BJJ, Gdańsk

81 kg

1. Artur Kadłubek, Bytomski Klub Ju-Jitsu
2. Tomasz Fiuk, Akademia Sarmatia - BJJ, Gdańsk
3. Kerim Abzaiłow, Bastion Tychy BJJ

90+ kg

1. Jan Błachowicz, Oktagon Rybnik BJJ
2. Sebastian Olchawa, Akademia Sarmatia - BJJ, Gdańsk
3. Paweł Witek, Paco Katowice

Drużynowo zwyciężył Bytomski Klub Ju-Jitsu,
Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Jan Błachowicz z klubu Oktagon Rybnik BJJ.

Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy kibicom!

Relacja:Muka - Serwis SportyWalki.pl

Zmieniony przez - Jarząbek w dniu 2005-06-12 22:16:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40
Adam, Tomek, Sebastian, Bartek
z AKADEMIA SARMATIA
GRATULACJE :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez pinecone85 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8906

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19516
A jak często odbywa sie ten turniej??

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wajders popatrz na date.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11456
HEH 2005

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Usunięty przez pinecone85 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8906

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11456
luuz

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szpagat - brak witamin ?

Następny temat

Olimp MMA Sport III - Warszawa 2 Lipca

electro
Polecane artykuły