Turniej wyjątkowo udany, dopisali kibice, zawodnicy i bylo naprawde na co popatrzec! Przyjechała jak zwykle ekipa BJJ Boruty z Gdańska - 4 zawodników, team Rybnickiego Oktagonu, BJJ Bastion Tychy Sławka Szamoty, byli chłopaki z Kodokanu Gliwice, klubu Paco z Katowic (Paweł Witek), z Sosnowca od Heńka Rubaśniaka - Atemi, z ju-jitsu Guji z Jaworzna, karate Radzionków, Adrenalina Częstochowa i katowickiego AZS oraz oczywiście Bytomskiej Szkoły Kodokan Shin-Ryu. Sędzią głównym zawodów był Tair Narimanov - trener, sędzia i prezes Federacji Ju-Jutsu. Obyło się bez poważnych kontuzji, jednym słowem wszystko tak jak powinno być!
Oto wyniki
60 kg
1. Bartłomiej Walczak, Bytomski Klub Ju-Jitsu
2. Marcin Patyk, Atemi Sosnowiec
66 kg
1. Adam Górny, Akademia Sarmatia - BJJ, Gdańsk
2. Dawid Warchoł, Bastion Tychy BJJ
3. Łukasz Jurczyński,
AZS Katowice Ju-Jitsu
73 kg
1. Mariusz Radziszewski, Bytomski Klub Ju-Jitsu
2. Arek Matkowski, Ju-Jitsu Kodokan Gliwice
3. Bartosz Pawłowski, Akademia Sarmatia - BJJ, Gdańsk
81 kg
1. Artur Kadłubek, Bytomski Klub Ju-Jitsu
2. Tomasz Fiuk, Akademia Sarmatia - BJJ, Gdańsk
3. Kerim Abzaiłow, Bastion Tychy BJJ
90+ kg
1. Jan Błachowicz, Oktagon Rybnik BJJ
2. Sebastian Olchawa, Akademia Sarmatia - BJJ, Gdańsk
3. Paweł Witek, Paco Katowice
Drużynowo zwyciężył Bytomski Klub Ju-Jitsu,
Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Jan Błachowicz z klubu Oktagon Rybnik BJJ.
Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy kibicom!
Relacja:Muka - Serwis SportyWalki.pl
Zmieniony przez - Jarząbek w dniu 2005-06-12 22:16:27