SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłka w Krakowie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Termitek z działu Trening.
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1625
Witam!
Chcialbym zapisac sie w wakacje na silke i mam pytanie : Czy ktos w Was chodzi na silownie w Krakowie i moze mi jakas polecic ??? Z gory dzieki

Kempus

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1793
Dołączam się. Cos w okolicach ronda grzegórzeckiego sie znajdzie? Albo jakas siłownia troche dalej, ale za mniej niz 70zl miesiąc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5203
dział Ogłoszenia tam sprawdź

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9156
Prokocim Nowy, silownia "Arena", ma swoj niepowtarzalny klimat :P I cieniasy sie dobrze bawia i koksy :D. Ja to sie juz tak uzaleznilem ze w dni kiedy nie cwicze ide na "bajerke" :>

Astutus

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1625
Chcialem sie zapisac ale w ostatniej chwili okazalo sie ze moj kumpel nie moze a samemu to troche do du** wiec chyba pozostane przy cwiczeniu w domu ale widaomo - silka to silka, wieksza motywacja ( przynajmniej dla mnie )

Kempus

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32662
niepatrz na kolege , idz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1063 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13246
Ja polecam silownie R&K do ktorej sam uczeszczam bardzo fajny klimat sprzed dobry i cena atrakcyjna bo 63 zeta za miesiac a miesci sie na alejach mickiewicza 5.
W kakowie masz jeszce dwie bardzo dobre silownie polecane przez wielu
W ParkuWodnym droga bo 130 zeta miesiecznie ale ful wypas sprzecior.
I oczywiscie Siłownia RelaX chyba najbardziej znana cena za miesiac okolo 80 zeta za miesiac.
Jest jeszcze wiecej ale to raczej takie male osiedlowe silownie, lecz nieneguje ich bo tez maja fajny sprzecior i dobre ceny. Wystarczy sie rozgladnac.

-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1063 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13246
[http://www.rik-fitness.pl/] tutaj jest link do stronki silowni R&K

-

...
Napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30521
Nom, tak jak SD, znane krakowskie to aquapark i relax przy mogilskim.

Chodzilam kiedys na krakowska -> w porzadku. Teraz chodze na Korone (studio fitness team). No i rewela. Sprzet wypasny, towarzystwo w porzadku. TV, music, sauna, chyba solar, fitness club. Instruktorzy pomocni.

I nie patrz na kolege!!! Mnie tez kolezanka wyrolowala i chodze sama i cacanie jest.

Aha, no i z jakich rejonow jestes?
Bo znam jeszcze pare do polecenia, ale to juz bardziej osiedlowe

Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31145
Sorry, ale w relaxie to miesiąc do godziny 15 dla studentów kosztuje chyba 90zł.........a normalnie to chyba cos kolo 110 -120
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1063 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13246
moj kumpel placi miesiecznie w relaxie 85 zeta i chodzi kiedy kolwiek o jakiej kolwiek porze wiec wiesz...

-

...
Napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30521
pobijcie sie normalnie

Dla porownania u mnie jest 45zl - 4 wejscia, 55zl-8wejsc, 65zl-12wejsc na 30 dni.

Pozdr

:)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ceny bananów!!:/

Następny temat

Gołota po raz ktorys

electro
Polecane artykuły