SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłka w Krakowie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5957
ja polecam SBB na topolowej, boczna rakowickiej 50 za miesiac; fajny klimat szczegolnie po 15

Nie chce takze cowiczyc na jakoas rzezba konkretnie, tylko duza dosc masa duzy biceps i kalata niczego sobie.
Ale wszytsko w masie miesniowej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1063 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13246
astutus mozliwe ja tam nei chodzilem wiec opieram sie na tym co znajomy mowil. Ja polecam osobiscie R&K dla mnie klimatu lepszego nie moze byc =]

-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31145
Klimat na topolowej jest faktycznie fajny....i to o kazdej porze.....

No i w karnecie wychodzi 40zł/miecha
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 335
a moze znacie jakas spoko silke na Ugorku, najlepiej w okolicach ul Slicznej i Ladnej? Mieszkam blisko RELAX-u ale to jest troszke droga silownia dla mnie :/ 80zl za miesiac i do 15stej :(
pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 335
zna ktos moze jakas silke w okolicach ronda grzegorzeckiego ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5840
Witam dołącze się do pytania ;P Interesowała by mnie jakaś siłka w krakowie, im bliżej PŁASZOWA STAREGo tym było by lepiej.

Autobusy jakie jeżdżą neidaleko mnie to 185,125,123,115,158,157,148,108,198,127 może któryś przejeżdża blisko jakieś w miare taniej siłowni, chodze do liceum odrazu mówie, i jak bym chodził na siłke to w godzinach późnych, 19-20 (w 2 klasie na popołudniu bede chodził, a rano nie za bardzo) No i w miare tanio ;) 50zł za miech vzy coś w granicach tych pieniedzy. Jak by jeszce była dobra i miła atmosfera to było by za***iście :)

Z góry dizękuje wszystkim którze mi pomogą :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 212
Polecam siłke EXTREME FITNESS w hali Wisły na ul. Reymonta22. Dobry sprzęt, salka z matą, sauna, solarium... Jest OK
www.extremefitness.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1793
Dołączam się. Cos w okolicach ronda grzegórzeckiego sie znajdzie? Albo jakas siłownia troche dalej, ale za mniej niz 70zl miesiąc?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ceny bananów!!:/

Następny temat

Gołota po raz ktorys

electro
Polecane artykuły