Cześc mam pytanie.chcem pomuc mojej bliskiej osobie"przyjaciółce"Otuż marwti mnie jedno.Dziewczyna podłamała sie psychicznie swoja sylwetką.Z tego co mi wiadomo marzy się ładna sylwetka której nie będzie sie wstydzić(do tej pory wstydzi).Chiałaby kiedys załozyć miniuwe i chcem jej w tym pomuc.Ale moja wiedza zbytnio na temat areobów jest mała.Ja osobiście jeżdząc dużo na rowerze potrafie schudnąc sporo nie redukując jedzenia.A dla dziewczyny jakoś rower nie pasuje.Boi się ona tego że mięśnie na nogach zrobią sie duże i będzie mialą poteżne nogi zamiast zgrabnych nużek.Z tego co wiem chce sie sobie podobać.I teraz prośba dowas wszytkich.Powiedzcie jakie areoby ma uprawiać.Biegnie, rower( raczej odpada) niewiem skakanka .Prośiłbym tez o jakas prostą diete najlepij tanią i ubogą w składniki.Dieta ma polegac na redukcji wagi około 5-7 kg .
aktualna waga to 52kgodajże przy wzroście 156.Pomuszcie.Sam sobie nie poardze z tym .:(
aktualna waga to 52kgodajże przy wzroście 156.Pomuszcie.Sam sobie nie poardze z tym .:(
"Jadą kierownica przy kierownicy, pedał przy pedale..." (Jerzy Gora
"A gdzie jest Polka?? Realizatorzy jeszcze nie znalezli jej w lesie??!!"
Krzysztof Piekarz

G 
