Chciałbym się dowiedzieć czy ciągłe kłamanie to jest jakaś choroba??? Jeśli tak to czy ma ona może jakąś nazwe???
Kris
"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."
Ilość wyświetleń tematu: 19284
Kris
"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Bobek3Run Wracając do tego motoru z tej opowieści... tak sądzę że jest to możliwe żęby jechać ścigaczem ale mój kolega mittoman on w ogóle nie utrzymałby tego motoru a co dopiero mówiąc o jeździe.. tym bardziej że prędzej na niczym podobnym nie jeździł...
Qrde gdzieś z qmplem zapisywaliśmy te jego ściemy na kartce... jak znajdę jeszcze tą kartkę to napisze coś new
chyba ze mi się przypomni coś...
Kris
"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

Kris
"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."
wogóle nie mam
. Ale w klasie mam pewnego kolege który ciągle kłamie i qrcze on jest chyba chory... niewiem po co on to wogóle robi...
Zapodam kilka jego kłamstw a tak konkretnie to opowieści którymi zabawia mnie i moich kolegów
Kris
"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."
Ja jakis czas temu kręciłem z pewną panienką, która potrafiła na poczekaniu tak kłamac i zakręcic człowieka, ze nawet gdy zadawałes cieżkie pytania bardzo szybko ona odpowiadała tak wymijająco i zarazem przekonywująco, ze mało kto potrafił sie połapac nawet patrzac z perspektywy czasu. Tego co ona potrafiła wyprawiac nie nazwałbym chorobą a za***istym talentem
i mówił jaki to straszny ból był itd... Ja na to że skoro tak no to musi mieć blizne, on mi odparł że skóra na rękach (konkretnie na dłoniach) szybko się ściera no i teraz nie ma śladu po bliźnie
hehe doprawdy niewiem o co mu chodziło
Dodam że rozmowa zaczęła się stąd iż chodzimy do elektrotechnicznej.) Zapodam następne nie długo
Kris
"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."
kiedyś rozmawialiśmy sobie z kolegami o telefonach, no i ja powiedziałem że kiedyś przez przypadek na lekcji wszedłem do internetu... stało sie tak dlateogo że nie miałem zablokowanej klawiatury. A u mnie łatwo wejść bo mam siemensa st55 który ma dżojstik i w nim jest tak że jedno naciśnięcie powoduje wejście do menu następne do internetu i kolejne uruchomienie strony domowej. No i mi się tak właśnie stało... No a mój kolega chciał chyba zaświecić i powiedział ciekawszą historie... Że to jemu stało się podobnie tylko ze on miałą zablokowaną klawiature i odblokowała się i potem wszedł do internetu. ściągło mu się 40 dzwonków polifoiczynch!!! i chyba 2 grafy !!!
no i mu się zapisały oczywiście. AHA-pomyślałem
. Potem podeszłem z qplem(innym nie tym od bajek
)do innego kolesia który miał ten sam telefon i spytaliśmy się ile można maxymalnie ściągnąć i zapisać dzwonków. Odpowiedział że 8.

Mi jakoś nie chcę się wierzyć

Kris
"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły