SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzybica,czy to choroba na całe życie??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Witam.
Po ospie wietrznej nabawiłem się grzybicy pachwin. Zmiany skórne są na udach, penisie oraz odbycie.Byłem u dermatologa i mam przepisane leki.
Czy w związku z pojawieniem się grzybicy w miejscach które wymieniłem mam do czynienie z powstaniem tak zwanej grzybni( grzyb wrósł w skórę i już na zawsze tam będzie)???? Czy można wyleczyć tą grzybicę tak aby wszystko było tak jak przed zachorowaniem i żeby nie nawracała???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Spokojnie.Jest całkowicie wyleczalna.Mówiąc o przypadkach niewyleczenia grzybicy, duże znaczenie ma tutaj niewłaściwy zakres działania leku, nieprzestrzeganie zaleceń lekarza w kwestii stosowania leku i długości terapii, nieregularne stosowanie leków czy zbyt wczesne ich odstawienie, jeszcze przed zakończeniem całej terapii.Jest to tzw zaleczenie. Aby sie pozbyc całkowicie nieraz trzeba zaatakować z zewnatrz i lekami doustnymi.Stosuj sie do zaleceń a bedzie dobrze.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Zalezy z jakimi grzybami masz do czynienia , znam osoby ,ktore lata walcza z grzybica miejsc intymnych i mimo wydanej fortuny nie moga sobia z nia poradzic

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
pumpsuper
Zalezy z jakimi grzybami masz do czynienia , znam osoby ,ktore lata walcza z grzybica miejsc intymnych i mimo wydanej fortuny nie moga sobia z nia poradzic


Żle sa leczone. W przypadku grzybic skórnych leczenie daje 100 procentowa skutecznośc bez względu na rodzaj grzyba.Inna sprawa jest z grzbicami narzadowymi czy kryptokokozą. Te sprawy jednak autora nie dotycza.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Wielkie dzięki Hermann1. Bardzo mi pomogłeś. Jeszcze pytanko.Czy w grzybicy skóry dieta ma też duże znaczenie tak jak w przypadku innych grzybic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Czy możliwe jest aby grzybica zaatakowała tylko tkankę skórną(cała reszta organizmu zdrowa) podczas przechodzenia tak jak w moim przypadku ospy wietrznej???? Nie mogłem się od nikogo zarazić bo cały czas leżałem w łóżku więc infekcja prawdopodobnie od środka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czeste wyproznianie, co moze byc powodem?

Następny temat

Pojemnosc pluc

WHEY premium