SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelające stawy - czy to choroba?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, mam 17 lat, jestem szczupły 1.78m/60-65kg. Strzelają mi stawy:
-skokowe
-kolanowe
-Udo/biodro
-Cały kręgosłup
-Nadgarstki
-Barki

Strzelają, ale nie bolą. Zażywam od miesiąca, a nawet dłużej Collagen Renover, ale nie przestały strzelać, aczkolwiek było kilka dni kiedy w kolanach przy pierwszych ruchach nie było słychać *trzask-trzask*.

Wada Postawy: Skolioza lewostronna + przykurcze barków, bioder(rotatory, przywodziciele) --> mam fizjoterapeutę.

Pytania:

-Czy strzelające stawy to oznaka 'słabości' stawów i choroby oraz tego, że to stan 'patologiczny' mojego organizmu?

-Jakie ćwiczenia polecacie na przykurcze barkowe w domu, bo fizjoterapeuta przepisał mi splatanie dłoni za plecami, ale nie bardzo mi rozciągają barki.





Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-12-30 20:12:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Spróbuj jeść codziennie z 100-200g kaszy jaglanej przez jakiś miesiąc, może to pomoże, kasza ta zawiera krzemionkę, mającą zbawienny wpływ na stawy, u siebie widziałem znaczą różnicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
mi pomogl metizol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ganglion, torbiel na stopie.

Następny temat

małe dwa pytanka:P

WHEY premium