Wiem, że wszyscy na forum są zmęczeni tematem kreatyna, ale mam pytanie. Gimnastykuję się już 3 lata z marnym efektem (15 kg. masy, ręka 13 cm, klatka 20 cm.).Ostatnio nabyłem produkt Olimpu; kreatyna 1000. W instrukcji użytkowania napisano aby przez pierwsze 5 dni spożywać 20-30 tabletek dziennie w porcjach po 5, następnie w ilości ok.4-6 tabletek dziennie po treningu przez 2-3 tygodnie. Nierozumiem czy kreatynę należy brać TYLKO w dni treningu (trenuję 4 razy w tygodniu), czy w pozostałe dni również. Jeżeli tak, to czy w takiej samej dawce co w dni kiedy trenuję.
Jeśli kogoś ten temat za bardzo nie męczy, to proszę o odpowiedź.
Rafal
Jeśli kogoś ten temat za bardzo nie męczy, to proszę o odpowiedź.
Rafal
Krzysztof Piekarz
