SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CZAS NA MEGA CYKL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6705
witam mam zamiar od 1 lipca do 1 września trochę pieniedzy wydać na zakup sulpementów itd i tak sobie czytam na forum i ułozyłem sobie taką suplementację (wiem ze napewno cos zmienicie ale ciekawe czy tak tez mozna) aha diete mam, trneing tez dobry, wszystko jest Si tylko suplementy i odzywki:
(myślałem nad połączeniem estru, jabłczanu i monohydratu)
CELL PUMP + MONOHYDRAT + CREVOLUTION + 5KG MONSTER MASS + ZMA + TAURYNA + CARBO + DIBENCOZIDE MAGNUM (jak starczy kasy to białko jakieś)
z diety wyciągam prawie max wszsytkiego wiec mysle ze powinno zadziałać co o tym myslicie ?

Arnold is numero uno !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2586
Odpusc sobie DB i monohydrat jak masz CP i CV a dorzuc OMEGA 3
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
j/w

przy takiej mieszance jak CP i CR mono już nie potrzebne

omega3 jak najbardziej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6705
aha czyli mono zbędne i DB, ok dzięki a możecie mi to rozpisac bo jak po swojuemu zaczne rozpisaywać to mi starczy na 4 tygodnie
treningowe - cell pump rano crevolution 30 min przed trniengiem
nietrneingowe - rano cp

Arnold is numero uno !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
CP po treningu
Crev przed 30 minut

dni NT
rano CP

Carbo po treningu 40-50g

Tauryna 1-2g do porcji kretki

ZMA
2 kap przd snem w NT
3 kap w T

Gainer według braków w diecie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4553
Ja bym zakupił zamiast białka, carbo i monster masa; mega masa z weidera.kasy ci powinno wystarczyć bo teraz w sklepiku po 230 zł chodzi Dibencozide też możesz odpuścić bo mega mass w pełni uzupełni niedobory b12 w organiźmie. Tak jeszcze na marginesie to zamiast CP i CR pomyśl nad Xpandem bo wszyscy go polecają na tym forum.

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6705
marian 87 Ty stosowałeś Xpanda - daje kopa na treningu (chodzi mi o mase)
a i jeszcze jedno mam brać przed tnriengiem Cp a po od razu CV czy odwrotnie to tam było (nie za ktorkie odstepy czasowe?)

Arnold is numero uno !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
XP daje kopa

Cr przed 30 minut a CP po

będzie dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6705
wielkie dzięki koksy
niech wam mięsnie szybko rosną
Czy moge się po tym cyklu spodziewac jakis dobrych efektów ? (chodzi mi głownie o mase miesniowa)

Arnold is numero uno !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2257
ARnold ale w porównianiu Xpand jest dużo mocniejszy w działaniu i porównianie do CP i CF nie ma miejsca bo to inna cena i inna półka
ZDecydowanie XPand

Ciężko znów zacząć :(:(:(
Kroplówki wykańczają ludziii
Wkońcu w treningu wraca do formy
Very HAPPPYYYYYY
Na lipiec dam foty co sie udało z pasi konika zrobić

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko na noc?

Następny temat

UNIVESAL Animal Stak 2! Poardy itp.

electro
Polecane artykuły