SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

poszukuje zdjęć

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4697
poszukuje zdjęci za***iście użylonych kulturystów mozecie tu wklejać foty takich osób

Nie wazne kto umrze pierwszy- wazne kto wiekszy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16717
wm. Waldemar Nol ma za***iste użylenie niestety szukałem fot i nic nie znalazłem takich jakie są w KiF tam za***iście wszystko widać

Zmieniony przez - p9c9 w dniu 2005-05-02 19:15:26

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11854
Nol to spoko gościu. Z mego miasta ziom. Stary ale jary :D

i być ponad życie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43326


Musi byc facet??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25891
czy ja wiem czy ten Nol ma tyle żył http://images.google.pl/images?svnum=50&hl=pl&inlang=pl&lr=&q=Waldemar Nol &btnG=Szukaj 

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4697
paszczak nie musi byc

Nie wazne kto umrze pierwszy- wazne kto wiekszy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20302
Ale niunia %-O

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43326


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43326


.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1024 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7859
dla mnie zyly dobrze wygladaja tylko na lapie a szczegolnie na przedramieniu. te zyly na klacie na zdjeciu sa p.r.z.e.j.e.b.a.n.e

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę,
po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
Nol to kozak na maksa żyły na bicku i barach miażdżą Dillet też ma dobre żyły na klacie i barach
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barlineckie imprezki %-)

Następny temat

Ja - początki zmagań z kulturystyką :-)

electro
Polecane artykuły