Szacuny
73
Napisanych postów
6381
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
25954
nie stosuje programow na wyskok bo nie o to mi chodzi jump u mnie jest ponad norme ...potrzebne mi kilka centymetow w zyciu codziennym wsrod kumpli wydaje sie maly! Jakie rozciaganie jest skuteczne?
Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.
Szacuny
2
Napisanych postów
570
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
4003
plan do rozciągania ułożyć sobie mozesz sam ważne jest tylko żebyś rozciągal wszytkie mięśnie zaraz jak znajde to edytuje tego posta i wkleje tutaj przykładowy plan na rozciąganie
rozciągaj się codziennie możesz eewntualnie powisieć na drązku czego nie polecam i powinno Ci pare cm wskoczyc ... acha ... ważne jest to zeby być przekonanym o tym że rośniesz wbrew temu co powiedzą inni to co myśli Twój mózg jest bardzo ważne jeżłei od razu nastawisz sie na to że nie masz szans urosnąć to będzie Ci to szło badoz opornie tak wiec pozytywne nastawienie i do roboty
jako motywator powiem Ci że JORDAM zanim został powołany do ligi NBA miał zaledwie 170 cm potem urosło mu się chyba do 198 tak więc są rzeczy które da się zrobić
Szacuny
2
Napisanych postów
570
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
4003
no nie polecam drązka ztej racji że wedlug mnie nie jest to najlepszy sposób takie rozciąganie sie na drązku wedlug mnie za bardzo to obciąza stawy zresztą znam ludzi którzy mieli nieprzyjjemne bardzo chwile z takim wiszeniem na drązku ale nie jest to pora zeby o takich rzeczach mówic