SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomozcie mi z doborem odrzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69
mam wazna sprawe.Kuopilem se dzis monohydrat kreatyny 500g Olimpa i kupie do tego glukoze jeszcze.I mam problem co cdokupic do kreatyny jeszcze???czy ma to byc hmb gainer acetosteron czy moze cos innego jeszcze???prosze o porade szybka gdyyz jeszcze dzis chcialbym cos kupi lub jutro..wiecie speszy sie mi lato sie w koncu zbliza hehe i jeszcze moze kto sbral te kreatyne i wie jak ja brac bo sa rozne sposoby co producent to inny sposob..Dzieki z awszyteki odpowiedzi.Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
zamiast glukozy kup carbo, tauryne, zma/zha

bad boy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69
wiem ze carbo jest lepsze ale chodzi mi o kase i kupi enapewno zamiast tego glukoze chodzi mi raczej o jakis budulec czy to ma byc gainer czy hmb czy zma bo z ecarobo to wiem ze bylo by najlepsze na wlachlanianie keatyny ale zastopie to jednak glukoza :/
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
budulcem masy jest dieta!!!

wszelkie gainery, białka są tylko jej uzupełnieniem

zma się przyda
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
i tauryna

bad boy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69
a co myslicie o polaczeniu takim:kreatyna hmb i do tego bialko olimp 80 stystem protein ale male opakowanie bed ebral tylko przed snem????????
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
hmb - odradzam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69
a czemu odradzassz?????
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
ponieważ suplementacja hmb jest długa i kosztowna, a co za tym idzie 'efekty' - na tym słowem też możnaby polemizować - są nieadekwatne do ceny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17318
Napisałeś że "lato się już zbliża" a twoim celem jest masa czy żeźba??

Zmieniony przez - Masterice w dniu 2005-04-04 18:57:46

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69
masa
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muay thai,pilka, rowerek,basen,siatkowka

Następny temat

fat burner

electro
Polecane artykuły