SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie z wyborem pierwszej odrzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
siemanko
cos o sobie:
wiek-15
waga-65kg
wzrost-180cm
pomozeci z wyborem pierwszej odrzywki ćwicze juz jakis czas z rok ale moja genetyka nie daje mi za dużych efektów dobrałem se juz diete na mase na moja wage i chce dołączyc do niej jakąs odrzywke myśle o białku albo gainerze może cos poradzicie mam tylko do wydania 90 zł moim celem jest masa mięsniowa
z góry dzieki z pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
Rozlegla to nie ale wiem jak sie odzywiac bo mam w szkole zasady zywienia i te sprawy wiec wiem co jesc a jesli chodzi o moja wypowiedz chodizlo mi oto jesli nie ma gosciu diety to niech je na chama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Cwiczysz rok z dieta i wazysz 65 kg? Dieta kuleje... popraw ja i cwicz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
chyba złe cos zrozumiałes w opisie diety pisze rzeby dodac jakąs odrzywke najlepiej białko albo gainera a diety nie testowałem jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Jest wiele Gainerów i białek na rynku. Jednym z tańszych i lepszych jest Mass XXL od Treca, za 90 zł kupisz z 3 kg i może jeszcze na batonika białkowego starczy :P Ale na Twoim miejscu wziołbym kreatynke, na początek jakiś mono np z olimpa za 50-60 zł jest 300 kapsów starczy Ci na 2 miechy nawet a rezultaty są naprawde dobre ! Wage można złapać jedząc dużo, nie trzeba do tego supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
cm3 trec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
a kreatyna da mi cos jak mam bardzo dobra przemiane materi i mam problemy z przytyciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
potrzebujesz kalorii. zarcie & zarcie & ewentualnie gainer


i wyszukiwarka - podobnych tematow bylo juz sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
a jakiego propnoujesz mi do 90 zł
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wexin - ja akuratnie nuzywam gainerow bo uwazam, ze lepszej jakosci wegle mozna spokojnie dostarczyc z diety, ale jak uwazasz ze Ci potrzeba to popularnoscia ciesza sie: mutant mass, gainbody machine man, mass xxl, monster mass...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
wexin dzieki za soga :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlamanie kosci a trening ?

Następny temat

Najlepszy stack i NO booster - w tej chwili ?

WHEY premium