SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

+ "Rebirth ... odsłona druga" + :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20037
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Szybkim...hrhrhr

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
popieram dobrze że wpadłeś
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1594
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 145
Elninios znasz je?

.........................................................................

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 956
Troche mnie nie bylo;widze ze raczyl ktos posprzatac;nie dobrze bo nie przeczytalem wszystkiego;Aga kiedy nastepne relacje i fotki?wrzucaj cos,temat podupada

na h.. mi podpis

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1594
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 956
glupiutkie latwiutkie = nudne;to mozna wyczytac z fotek????wczesniej jak dawala w pierwszym poscie zdjecia z zawodow i treningow nikt tak nie ocenial,ale teraz jak po wklejala kilka fotek z impry to juz sie pojawili zyciowi przegrani ze swymi komentarzami;czyli ubior i fakt ze sie umalowala czyni z niej odrazu qurwiszona?(jak to nie ktorzy wypisywali;hehe poziom d****izmu niektorych wypowiadajacych sie w tym temacie jest niesamowity;);gdyby nie grozba bana to napisalbym co o tobie mysle

na h.. mi podpis

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1594
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
i po co robicie ten śmietnik???

psujecie dzieczynom tylko posta...

...macie w tym jakiś cel???

poszukajcie sobie ciekawszego zajęcia!

do normalnych userów: NIE DAJCIE SIĘ PROWOKOWAĆ JAKIMŚ LAMUSOM

pozdro600
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedyś 1 rok po przerwie 4 miesiące FOTKA

Następny temat

Do ocenki...

electro
Polecane artykuły