SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

+ "Rebirth ... odsłona druga" + :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21691
Moje zdanie :
- Zapewne na żywo jesteście 'dość' atrakcyjne...
- Niestety na fotkach fajnie wyglądają tylko pupy...

Pozytywnego to one raczej nic nie wnoszą :
- Nawet jeśli to prowokacja... sensu takowej nie widzę

Pozdro i pamiętaj, że jak Cię widzą tak Cię piszą i o wiele łatwiej dobrą opinię stracić niż zyskać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
nowherman sog

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 120


tak tak....tez was kochamy....

czikirappa Druga z sióstr TRÓJCY ŚWIĘTEJ-------Uczestniczka MISJI --

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 120


sama NATURA...

czikirappa Druga z sióstr TRÓJCY ŚWIĘTEJ-------Uczestniczka MISJI --

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2855
eeee post beznadziejny, prowakacja w stylu kuba wojewodzki, zdjecia okropne (wygladacie jak manekiny ), i sory ale jak gowniarz to zachowujesz sie Ty Aga - Twoje slownictwo jest na wyrost "dorosle" a pouczasz gowniarzy jak maja sie zachowywac
PS. Twoj pierwszy post byl naprawde spoko ale z tym to przesadzilas i nie dziw sie ze Cie tak ludzie opisuja (jesli to prowakacja to rzeczywiscie super naprawde lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
aga fajna kobitka z ciebiepamietam twojego pierwszego posta "odlona pierwsza" chyba calego przeczytalem..jescze wtredy buylem na innym nicku za nim mnie usuneli z forum...pamietam ze na dobra fighterke wygladalas i po wypowiedziach bylo widac ze w glowie tez masz poukladane.a ze teraz przyp*****lja sie kolesie do makikazu...?ja tego nie czaje chyba prostym jest i l;ogiznym ze jak idzie sie do klubu to i kols i panna chce dobrze wygladac..koles sie dobrze ubiera i dziewczyna ubiera sie tak aby podkreslic swoje atuty..(ukryc wady)i oczywiscie sie maluje..wiec nie czaje takich lamusow tepakow co dziwia sie ze panna w klubie jest umalowana.ladna bylas i jestesi olej tych chlopkow ze wsi co jedynie bywaja u siebie w remizie strazackiej na baletach i siano w butach noszaaga pozdro dla Ciebie i siorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 766
podpiął by co nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 782 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5351
dokładnie tak jak actiVe

fotki z 31 maja 2006 http://www.sfd.pl/temat204659/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581


N stronie 11 macie 2 NATURALNE(moje i siory-tak taak tych wytapetowanych lalek-niektorzy po zmyciu makijazu wygladaja jak potwory,a my takie ladne "naturally"- ZONK fotki
nie chce mi sie juz z wami dyskutowac DZIECI - nie podoba sie post to po co w nim siedzicie i oceniacie moje fotki-prosilam o to ?
Chociaz niektorych rozumiem....ja to rozrozniam gdzie jak sie ubrac,ze od czasu do czasu warto zalozyc sukienke...a ze 365 dni w roku niektorzy ogladaja swoje panny w dzinsach i trampkach to juz wasz problem ...
Fotek " z przebudzenia rannego " wkleilam w poprzednim poscie-ten post zawiera fotki INNE i walcie sie na twarz z tymi uwagami ( i uwagami typu : ale masz slownictwo... to swiadczy tylko na twoja niekorzysc...jak cie widza tak cie pisza..)--->a czy ktos mnie widzial na zywo ? Tak..owszem moja siostra i mój mąż
CI CO SIEDZA NA TYM FORUM OD DAAWNA I CZYTALI MOJE POSTY WIEDZA JAKIE MAM PODEJSCIE DO PEWNYCH SPRAW I JAK WYGLADAJA MOJE POSTY ORAZ WYPOWIEDZI...ROBIE SOBIE JAJA A WY SIE PODNIECACIE,ZE JAKAS PANIENKA DAJE FOTKI BO CHCE BYC OCENIANA
spłyncie..z mojego postu albo siedzcie cicho MĄDRALE
NIKOwawa-bejbe-sam widzisz-nie znaju mnie....a tacy chca byc madrzy
Achhh i zeby nie bylo ci wszyscy MILI panowie-dziekuje za wypowiedzi i buziolki bo w koncu wam sie naleza

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 782 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5351
ja mi sie podobaja te zwroty typy : gówniarze, DZIECI itp
fajny mam przy tym ubaw.....wybacz ale nie kazdy jest tak dojrzały jak ty......


"...walcie sie na twarz z tymi uwagami..."

a ty z tymi fotkami










chyba pierwszy raz na tym forum (sidze tu 2lata) jestem nie miły dla kogos....

fotki z 31 maja 2006 http://www.sfd.pl/temat204659/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedyś 1 rok po przerwie 4 miesiące FOTKA

Następny temat

Do ocenki...

WHEY premium