Hehe... no tak to jest.. nagle wszyscy specjalisci znikneli ;)
...
he he he , biznes is biznes moi kochani :)
na gorze walka o mody a tu nic pusto :)
na gorze walka o mody a tu nic pusto :)
...
nie wiem jak innych, mnie pare razy wzywali jak szlo fedexem... i nic, okreslilem wartość na 30-40 dolcow, oddali paczke, tylko 1.5 godziny stracilem...
członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
uhmmm... to zamawiales np na $200 w fascie + przesylka... ale to chyba w fascie wysylajac okreslaja wartosc paczki? czy sie myle?
...
no to im piszesz, zeby napisali ze to prezent i wartość jest 10 dolarów i zeby nie wkladali faktury do srodka
członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
ze strony www.1fast400.com/?page=ordering
"We report the exact amount of the sale on the Customs form. Please do not ask us to claim less than the actual sale amount. For a description of the package contents on the Customs form, we claim "Food supplements - for personal use only". Please do not ask us to claim a "gift" or other incorrect description. We reserve the right to decline an order for any reason."
Wiec wnioskuje, ze nie dadza sie przekabacic? Ty im tak piszesz i nie ma problemu? "Naginaja" swoje rules? ;)
"We report the exact amount of the sale on the Customs form. Please do not ask us to claim less than the actual sale amount. For a description of the package contents on the Customs form, we claim "Food supplements - for personal use only". Please do not ask us to claim a "gift" or other incorrect description. We reserve the right to decline an order for any reason."
Wiec wnioskuje, ze nie dadza sie przekabacic? Ty im tak piszesz i nie ma problemu? "Naginaja" swoje rules? ;)
...
Człowieku, oni chcą robić biznes, a nie przestrzegać jakichś głupot.. musieli tak napisać, a każdy moj order (a zamowilem juz za najmniej 5-6 tys. dolców) przychodzi jako np. Vitamina B2 o wartości 15 dolarów 

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Hmmmm... to po ile miales te paczki? Tzn rzeczywista wartos a ile oni pisali? A co jak celnicy otworza paczke? "O WITAMINKI!" 

...
u mnie paczka srednio idzie za 200 dolców... celnicy, to banda matołów i... mogą Cie sie przy******lić do wszystkiego a rownie dobrze puścić najgorszy syf... nie zapomne jak mi przyszła paka ostęplowana "towar poddany kontroli celnej" itp. i widać ze paczka otwierana - a w srodku 30 opakowan efedryny%)...i chyba ze 6 opakowań 1-t... a innym razem mieli wątpliwości co do ALC
... po prostu, jest pewne ryzyko i trzeba to zaakceptować
... po prostu, jest pewne ryzyko i trzeba to zaakceptowaćczłonek-mafia.suple.hardcor.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Czy mogę wziąść kreatyne przed obiadem? z Carbo?
Następny temat