SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplementy z USA - czy podlegaja ocleniu ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 896
Hehe... no tak to jest.. nagle wszyscy specjalisci znikneli ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2569
he he he , biznes is biznes moi kochani :)
na gorze walka o mody a tu nic pusto :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 896
...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
nie wiem jak innych, mnie pare razy wzywali jak szlo fedexem... i nic, okreslilem wartość na 30-40 dolcow, oddali paczke, tylko 1.5 godziny stracilem...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 896
uhmmm... to zamawiales np na $200 w fascie + przesylka... ale to chyba w fascie wysylajac okreslaja wartosc paczki? czy sie myle?
...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
no to im piszesz, zeby napisali ze to prezent i wartość jest 10 dolarów i zeby nie wkladali faktury do srodka

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 896
ze strony www.1fast400.com/?page=ordering

"We report the exact amount of the sale on the Customs form. Please do not ask us to claim less than the actual sale amount. For a description of the package contents on the Customs form, we claim "Food supplements - for personal use only". Please do not ask us to claim a "gift" or other incorrect description. We reserve the right to decline an order for any reason."

Wiec wnioskuje, ze nie dadza sie przekabacic? Ty im tak piszesz i nie ma problemu? "Naginaja" swoje rules? ;)
...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
Człowieku, oni chcą robić biznes, a nie przestrzegać jakichś głupot.. musieli tak napisać, a każdy moj order (a zamowilem juz za najmniej 5-6 tys. dolców) przychodzi jako np. Vitamina B2 o wartości 15 dolarów

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 896
Hmmmm... to po ile miales te paczki? Tzn rzeczywista wartos a ile oni pisali? A co jak celnicy otworza paczke? "O WITAMINKI!"
...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
u mnie paczka srednio idzie za 200 dolców... celnicy, to banda matołów i... mogą Cie sie przy******lić do wszystkiego a rownie dobrze puścić najgorszy syf... nie zapomne jak mi przyszła paka ostęplowana "towar poddany kontroli celnej" itp. i widać ze paczka otwierana - a w srodku 30 opakowan efedryny%)...i chyba ze 6 opakowań 1-t... a innym razem mieli wątpliwości co do ALC ... po prostu, jest pewne ryzyko i trzeba to zaakceptować

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę wziąść kreatyne przed obiadem? z Carbo?

Następny temat

Kreatynka MEGABOLA

electro
Polecane artykuły